Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Care model de nokia are cea mai buna camera?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
joy_of_life

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 10:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu sunt sigur ca N80 ve avea camera cea mai tare.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
BigDaD

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Sinaia

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 2:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ultimu model...presupun Very Happy
Sus
SeaShell

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 8:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din cele existente, viitorul N80 cred eu, dar inca mai astept ceva si mai performant de la ei.
Sus
Angel24

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 8:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N80 Kicks ass ! Cel mai beton va zic eu, o sa vedeti !
Sus
Goro

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Iasi

MesajTrimis: Mie Mar 01, 2006 10:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N80 ! Cool
Sus
Mircea4

Data înscrierii: 27/Mar/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 27, 2006 8:00 am    Titlul subiectului: N90 :D Răspunde cu citat (quote)

N90, clar...doar nu puneau aia de la Carl Zeiss lentilele pe orice telefonu nu? Stiu ei ce stiu:D
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Apr 08, 2006 4:11 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

TheONE a scris:
N90
Sus
superstar

MesajTrimis: Vin Apr 28, 2006 9:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sa indraznesc sa zic N93 .. ? Parerea mea ca la momentul actual, N93 are cea mai tare camera, 3.2MP si zoom OPTIC de 3X WOW !!!!!!
Sus
LoveME69

Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin Apr 28, 2006 9:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asa e, dar N93 deocamdata a fost doar anuntat .... pana va fi lansat mai e, si e posibil sa nu se comporte exact cum au anuntat ei, sau sa se lanseze alt tel si mai destept pana atunci ......
Sus
LoveME69

Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin Apr 28, 2006 9:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

LoveME69 a scris:
Asa e, dar N93 deocamdata a fost doar anuntat .... pana va fi lansat mai e, si e posibil sa nu se comporte exact cum au anuntat ei, sau sa se lanseze alt tel si mai destept pana atunci ......

but until then, N80 rulz !!!
Sus
XSpeed

MesajTrimis: Mie Iun 07, 2006 9:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

XSpeed a scris:
Din ce ziceti voi aici, sincer tot nu sunt hotarat ! Confused Dar astept sa apara si N80 si vad atunci... !

HA, ce v-am zis eu, N80 a fost desemnat telefonul cu cea mai buna camera ! Razz
Sus
danutzzza

Data înscrierii: 28/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 8:48 am    Titlul subiectului: Re: Care model de nokia are cea mai buna camera? Răspunde cu citat (quote)

merita luat 6680,nu are nici un pret foarte exagerat,si are o camera foarte buna,pozele descarcate pe calculator sunt bestiale,si nu merita sa dai foarte mult pe un telefon...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Sammy

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 12:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acum trebuie sa astepti sa apara N95 ca au anuntat lansarea lui peste ceva timp.,,... Wink
Sus
catas

Data înscrierii: 27/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Lun Oct 02, 2006 11:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar de ce sa dai o caruta de bani pe un telefon doar pentru camera?
Mai bine iti iei un aparat foto digital care scoate pozele mult mai bine decat un telefon si iesi si mai ieftin. Dar pentru cei care au bani de aruncat in stanga si in dreapta...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Moshul
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Oct 14, 2006 3:39 pm    Titlul subiectului: Re Răspunde cu citat (quote)

sal dak tot vrei tel cu cea mai tare camera ia`ti tata Samsung, SCH B600 10 MPXI Wink)
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template