Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Pt. tel. Zapp

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Probleme cu mobilul!?
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Merlyn

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 11:46 am    Titlul subiectului: Pt. tel. Zapp Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva pentru tel. Zapp exista service-uri special Zapp sau se pot repara in oricare service de mobile?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Eizo

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 1:50 pm    Titlul subiectului: Re: Pt. tel. Zapp Răspunde cu citat (quote)

Chiar.....niciodata nu m-am gandit la asta
Sus
2zero_zero2

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 1:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mey, eu cred ca e special ... ca daca e facut special fara sim ... nu prea cred ca merge asa la fiecare service, si vezi ca daca il mai ai in garantie .. nu are rost sa te duci oriunde.
Sus
Siemenshu

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 10:07 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da....2zero_zero2....intr-un fel ai dreptate, insa gandeste-te ca pana la urma innauntru tot mobil e.....
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Dum Ian 28, 2007 10:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cine stie ce "minunatie mare" fac cei de la service cu el, asa ca prima data te duci si vezi care e treaba la Zapp, apoi vezi ce faci mai departe Razz
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Probleme cu mobilul!? Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template