Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Noua oferta Cosmote

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cosmote
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
reaR_WindoW

Data înscrierii: 06/Iul/2006

MesajTrimis: Joi Iul 06, 2006 3:57 pm    Titlul subiectului: Noua oferta Cosmote Răspunde cu citat (quote)

I-auziti forumisti cu ce a sarit azi Cosmote: o extraoptiune de 300 de minute in retea pentru 3 euro, ceea ce inseamna fix un cent pe minut. Cica pretul asta include TVA. Treaba e valabila pentru orice abonament Cosmote si se poate activa pana pe 7 august.

Probabil ca vor sa intre tare si in piata de abonamente. eU nu stiu ce sa zic, se poata sa tina, pentru ca e cam cea mai tare extraoptiune de care am auzit eu pentru un abonament GSM.
Stirea am gasit-o aici:

http://biz.hotnews.ro/articol_51868-O-noua-oferta-de-1-cent-pe-minut-de-la-Cosmote.htm

Sa ma abonez, sa nu ma abonez, sa ma abonez, sa nu ma abonez?... Ce ziceti?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
UserQL

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Vin Iul 07, 2006 8:21 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, aici ai dreptate, e cea mai tare extraoptiune pentru un abonament GSM, si asta nu neaparat pt ofera 300 de min cu 1 cent/min, ci pt nu aceste minute pot fi utilizate oricand, nu e ca in cazul extraoptiuni de la Vodafone unde centul/min se putea folosi intre anumte ore...
Din cate am observat eu Cosmoteu a inceput sa ia un procent bun din piata utilizatorilor de tel mobil, cel putin cu acea oferta cu 2000 de min in retea, au castigat mult teren...deci, zic eu, un posibil abonament la cosmote ar fi o optiune buna pentru multi....so rear_window in cazul in care stii ca ai cativa prieteni care folosesc cosmote, merita sa iti faci abonament si sa activezi aceasta extraoptine
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Vin Iul 07, 2006 2:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu deja ma gandesc serios daca merita sa renunt la abonamentul Orange si sa aleg cel mai mic abonament de la Cosmote si sa-mi iau extraoptiunea asta. Daca mai atrag inca 2-3 prieteni in chestia asta cred ca imi scot bani de mers la Fatboy Slim:lol:
Sus
BornWild

Data înscrierii: 29/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar Iul 11, 2006 8:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Totusi, am si eu o intrebare ca nu sunt 100% lamurit, extraoptiunea asta, e doar pt abonamente ? La cartele nu se poate activa ? Si daca e doar 4 abonaments, e valabila pt toate, nu, nu doar pt cele facute noi acum, e si pt cele vechi, nu ?
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iul 12, 2006 9:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E doar pentru toate abonamentele, inclusiv cele activate anterior. Poate fi activata pana pe 7 august, e valabila pe viata si poate fi dezactivata oricand.
Sus
BornWild

Data înscrierii: 29/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie Iul 12, 2006 11:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

aham, 10x, dar inca ceva, daca o activez, ai zis ca e valabila pe viata, dar daca o dezactivez dupa un timp, o pot reactiva iar, cand vreau ?
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iul 19, 2006 4:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si o noua oferta de la Cosmote, de data asta ptr prepay: daca iti activezi cartela intre 19 iulie si 19 august primesti 20 de minute gratuite in retea, iar la fiecare reincarcare, in funcție de creditul cumparat, primesti minute gratuite in retea timp de un an.
Pe langa oferta asta de azi, cartela Cosmote se lauda cu urmatoarele chestii: bonusul de 20% la reincarcare, tariful unic de 0.16 euro in orice retea si tariful de 0.10 euro pentru un numar favorit din orice retea.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cosmote Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template