Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Care sunt telefoanele cu cea mai buna baterie ?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cele mai bune telefoane mobile
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
vlad1974
Vizitator

MesajTrimis: Mar Iul 04, 2006 7:36 pm    Titlul subiectului: Re: Nokia RULZ Răspunde cu citat (quote)

Cri$$$ a scris:
Nokia-urile alea vechi, cred ca deocamdata nu pot fi batute. Au cele mai "tari" baterii.

Da, dar se duc la un moment dat, daca nu ai un service cu adevarat tare. Eu am intrat pe forum curios sa aflu daca cineva s-a gasit sa comenteze pe tema urmatoare : de ce telefoanele mobile cumparate direct de dincolo -- Germania, Olanda, etc -- sunt cu mult mai bune??
Eu am facut greseala amarnica si am luat un Nokia 6230 si, impreuna cu altii din jurul meu, ne dam acum cu pumnii in. In Olanda, cel putin 2 telefoane din 10 erau acestea ( e adevarat, inca 2 erau bunele si imbatabilelel 6310 ) dar vorbind cu cei care le aveu, erau foarte multumiti de ele. Pe mine, intr-o zi mai aglomerata, nu ma tine bateria de la 07:00 la 16:00.
Deci, dupa ce v-am plictisit cu atatea amanunte... spunet-mi fratilor, un telefon de care VOI sunteti multumiti !!!! Nu din radio-shantz, nu din prieteni !!!! Va rog mult !!!
Sus
Catalin
Moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2006

MesajTrimis: Mie Iul 05, 2006 1:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vlad uite eu unu am un Motorola V360...si sunt super multumit de el...pur si simplu nu am avut nici o problema, bateria ma tine cel putin 4 zile...recordul e de o sapt..bine asta numai in cazul in care il folosesc numai k tel...adik nu ascult muzica..nu folosesc camera prea des si nu ma joc...insa folosind toate acestea, nu mai lasat bateria nicodata in mai putin de 2 zile, cel mai putin ma tinut un weekend..adik l-am incarcat vineri dupamasa...am plecat la bucuresti, si l-am bagat la incarcat duminica seara cand m-am intors...insa nu era gol, nu mai afisa nici o liniuta la baterie, dar creca mai tineaq ceva...dar, sa precizez, am ascultat muzica intreg drumul pana la bucuresti pe tren, si au fost cateva ore bune...asta lasand la o parte, cat am vb la tel, mesajele date... deci eu zic ca e un tel tare...nu e el prea avansat din punct de vedere multiemdia, insa mi se pare cea mai buna alegere///
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
vlad1974
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Iul 08, 2006 6:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ok, multumesc, acela va fi urmatorul telefon pe care-l voi cumpara.
Sus
JimmyChoo

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Mar Iul 11, 2006 8:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sincer, nu prea cred, dar poate ai avut u norok. Dar ideea e ca oricum cand te tine mult asa, probabil u il mai tii si la calc, bagat prin miniUSB si atunci telu e ca si cum ar fii la incarcat ... deci probabil daia te tine pe tine mult asa Wink.
Sus
danutzzza

Data înscrierii: 28/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 9:04 am    Titlul subiectului: Re: Care sunt telefoanele cu cea mai buna baterie ? Răspunde cu citat (quote)

Stii exista 2 tipuri de telefoane nokia si ...alte telefoane.Pret calitate cred ca sunt cele mai bune. :D
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 11:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nokia 6310i
nokia 1100 1001 si restul din gama lui
lg-urile cu baterie de amperaj 1400mAH

se pot face comanda la telefoanele populare de baterii cu amperaj mai mare
si aceasta problema e rezolvata

Wink
Sus
roberto

Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar Oct 31, 2006 9:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu e asa scump curentu..sa te tina 2 zile, e totusi bine...
DanNokia

MesajTrimis: Mar Oct 31, 2006 1:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

roberto a scris:
Nu e asa scump curentu..sa te tina 2 zile, e totusi bine...

Smile)
da dar gandeste-te ca unii mai pleaca de acasa....si nu au cu ei incarcatorul

apropo am vazut acum vre-o 2 ani un brelog cu 4 mufe de telefoane principale
NOKIA, SONY, MOTOROLA,SIEMENS SI ALCATEL care avea rolul de incarcator Smile si incarca bateria telefonului

daca stie cineva vre-un site romanesc unde se gasesc sa spuna Wink
Sus
roberto

Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mie Noi 01, 2006 9:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu am auzit pana acum de asa ceva si nici nu cred ca se gasesc prin Romania...dar daca stie cineva as fi si eu interesat!!!
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 10:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DA nokia alea vechi intr-adevar dar cine mai are din alea??Nici astea noi nu sunt asa slabe la baterie, totusi sunt nokia!!!!
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 6:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am de vreo 3 luni un SE W300 si sunt super multumit de el.
Daca il folosesc doar ca tel ma tine 1 sapt ( si vorbesc mult la tel) si m-a tinut 11 ore de ascultat muzica in continuu (in conditiile in care mai si cadea reteua pe drum si implicit cautarea retelei consuma bateria)
Eu ti l-as recomanda cu toata caldura si in general toata seria W de la SE e tare la capitolul autonomie.
tellu

MesajTrimis: Lun Noi 06, 2006 9:31 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar nu ne spui si noua si cat costa?????
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Vin Noi 10, 2006 5:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

tellu a scris:
Dar nu ne spui si noua si cat costa?????

in jur de 8-900 ron Wink
Sus
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 10:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Doar atat????
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Lun Noi 13, 2006 3:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Doar atat????

se gaseste si cu 700 ron. Daca vrei sa iti cumperi iti dau linkul in privat Wink
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cele mai bune telefoane mobile Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 2 din 4

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template