Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Rel cu clientii
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
NFSu

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Iasi

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 1:00 pm    Titlul subiectului: Rel cu clientii Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva care e nr direct la relatii cu clientiii....ca m-am plimbat prin meniu ala de la *222 de m-am saturat si tot n-am reusit sa vb cu un operator..Crying or Very sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DonJuan

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 1:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

frate, trebuie sa fii atent, incearca dupa ce suni sa tastezi 1112101 si cred ca te duce direct la Rel Clienti.
Sus
TheHacker

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 3:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nush ca si eu am renuntat de mult...... Crying or Very sad
Sus
NOS

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 1:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

*222 - 112101 ! Asta e sigur, dar pe abonamen !
Sus
Paladin

Locație: Constanta

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 2:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu cred ca totul era mai bine dak foloseau un nr separat pt a vb cu unul dintre operatori.....plimbarea aia prin meniu, si apasarea atator taste uneori iti da dureri de cap....
Sus
TakeThat

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 9:57 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Paladin a scris:
Eu cred ca totul era mai bine dak foloseau un nr separat pt a vb cu unul dintre operatori.....plimbarea aia prin meniu, si apasarea atator taste uneori iti da dureri de cap....

Exact, e naspa faza asta cu plimbarea prin meniul lor. Sa fi facut un nr direct si gata, toata lumea era fericita !
Sus
Lion

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Suceava

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:03 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

TakeThat a scris:
Paladin a scris:

Exact, e naspa faza asta cu plimbarea prin meniul lor. Sa fi facut un nr direct si gata, toata lumea era fericita !

Da dar asta ar fi insemnat ca operatorii sa raspunda zilnic la cele mai banale probleme...
Sus
december_rain

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 1:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BA baietzi, ce va tot chinuiti aici cu *222 !!!?!? Sunati si voi ca oamenii de pe fix, ca e mult mai simplu.
Sus
Bebe

Locație: Timisoara

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 1:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai si nr de fix, care este?
Sus
december_rain

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 1:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bai "care este". Dar e mare lenea asta. Pe site voi nu va uitati? Uite ca sunt baiat de treaba,va zic 021/302 22 22
Sus
moon-rock

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 1:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

december_rain a scris:
Bai "care este". Dar e mare lenea asta. Pe site voi nu va uitati? Uite ca sunt baiat de treaba,va zic 021/302 22 22

Man, numarul asta e tot gratis sau aici platesti ? Ca la cat stai sa cante muzicutza aia acolo .... daca e scump, mai bine te lasi de nr de fix.
Sus
december_rain

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 1:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

moon-rock, da si u esti scartzar .. .acum suna si u si vezi ! Sau vrei sa iti spun preturile pt. fiecare operator de telefonie fixa Question Laughing Laughing Laughing
Sus
FrankTheTank

MesajTrimis: Joi Ian 05, 2006 10:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fratzilor, am si eu o chestie de zis, mie imi plac astia de la relatii cu clientii, de la connex, ca sunt super de treaba la telefon. Adica de placere vorbesti cu ei.
Sus
RED-PLAGE

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 10:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ba da e enervant rau de tot, acum au facut si mai complicat, cu optiuni pe domenii Sad((((((( . Nu puteau si ei sa faca : apasa pe 8 si vorbeste cu un operator ... ! magari :p
Sus
Virus

Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Apr 26, 2006 2:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bai lume....nu va mai chinuiti degeaba sa sunati voi la rel cu clientii, ca asteptati prea mult pana va raspund aia...cea mai buna varianta e sa da-ti mesaj la 222 cu problema sau ma rog o parte din ea si o sa va sune cand pot si gata...

Sau chiar mai simplu le trimite-ti un email....nu mai stiu exact adresa de email, dar puteti si voi intra pe connex.ro si cautati acolo la relatii cu clientii adresa .... si gata mult mai simplu decat sa stati la telefon k sa va raspunda un operator....
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template