Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Cartele orange

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orange
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Grinchy

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 1:08 pm    Titlul subiectului: Cartele orange Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva mai multe detalii despre oferta cu cartelele orange ..... alea la care le face reclama la TV...ca iti da 2$/luna timp de un an......chiar e asa frumos cum pare?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Eizo

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 1:54 pm    Titlul subiectului: Re: Cartele orange Răspunde cu citat (quote)

Asta am auzit si eu....insa nush mai multe
Sus
XSpeed

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Este f simplu. Daca iti iei un sim nou pe orange (cartela) primesti creditul initial + cate 2$/luna timp de un an. Si deci un an nu trebuie sa mai incarci cartela, daca nu vorbesti prea mult Wink.
Sus
Bebe

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 12:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Marfa Very Happy
Sus
paladin99

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 1:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai si deci sa inteleg, ca un an cartele e activa, adica pot sa si initiez apeluri si sa primesc!? Deci cartela timp de un an nu intra in perioada de gratie?
Sus
sugar-babe

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 1:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

paladin99 a scris:
Pai si deci sa inteleg, ca un an cartele e activa, adica pot sa si initiez apeluri si sa primesc!? Deci cartela timp de un an nu intra in perioada de gratie?

Eu nu cred ! Parerea mea, ca dupa o luna sau max 2. daca nu o reincarci tu, ea intra in perioada de gratie, adica nu mai poti usa suni. Dar timp de un an, in fiecare luna iti baga cei de la orange cate 2$ ! Oricum e beton oferta. Pacat ca nu iti poti alge ce numar vrei.
Sus
Need4Speed

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 11:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cartele asta e ca orice cartele normala, doar ca intr-un an cumulat inafara de creditul initial mai primesti si 24 $. Si cu perioada de valabilitate, pentru fiecare 2$ care ii primesti de la ei, ai 15 zile perioada activă. Si creditul se cumuleaza si nu se pierde!
Sus
ronaldinhooo

MesajTrimis: Mie Apr 12, 2006 1:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acum de Paste, au mai scos vreo oferta noua ? la cartele !
Sus
onlyme_mihai
Vizitator

MesajTrimis: Vin Oct 27, 2006 7:12 pm    Titlul subiectului: cartele orange Răspunde cu citat (quote)

faza e pe bune,chiar iti dau 2 dolari in fiecare luna timp de un an Laughing
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orange Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template