Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
W300
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Va fi sau nu un hit?
DA... vreau si eu!
77%
 77%  [ 7 ]
NU... ce-i cu tentativa asta?!
22%
 22%  [ 2 ]
Voturi totale : 9

Autor Mesaj
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Iul 26, 2006 3:50 pm    Titlul subiectului: W300 Răspunde cu citat (quote)

Lansarea pe piata romaneasca a acestui model se apropie cu pasi repezi.... personal mi se pare ca telefonul asta a fost facut special pentru mine Cool nici daca il proiectam eu nu-l puteam face mai potrivit nevoilor mele ( probabil ca eu ia-as fi pus un card ceva mai mare ).

Voi ce ziceti "To be or not to be".... a hit?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Fante
Vizitator

MesajTrimis: Joi Iul 27, 2006 10:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea, ca totul va depinde de pret. ADica, daca va avea un pret rezonabil, atunci posibil ca sa fiu un hit, dar daca pretul va fi ridicat, sunt mari sanse sa ramana in umbra !
Sus
T3O

MesajTrimis: Vin Iul 28, 2006 3:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tocmai l-am luat Very Happy
Nu m-a dezamagit nimic (pana acum). iar retul e mai mic decat ma asteptam ... 820RON la liber.... si sigur o sa scada repede.
Sunetul e bestial iar camera nu e chiar asa rea.... deci vi-l recomand cu caldura Razz
Sus
Virsta

Data înscrierii: 12/Iun/2006

MesajTrimis: Lun Iul 31, 2006 11:28 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ca design e superb, arata ca un robotel .. Smile. Dar nu inteleg o chestie, cu camera, cum e VGA si e "interpolated" pana la 1.3mp ? Ce rezolutie au pozele ?
Sus
T3O

MesajTrimis: Lun Iul 31, 2006 12:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Virsta a scris:
Ca design e superb, arata ca un robotel .. Smile. Dar nu inteleg o chestie, cu camera, cum e VGA si e "interpolated" pana la 1.3mp ? Ce rezolutie au pozele ?

Camera e VGA dar cand descarci poza pe calc o "mareste" la dimensiuni de 1.3MP.
Sus
Virsta

Data înscrierii: 12/Iun/2006

MesajTrimis: Lun Iul 31, 2006 12:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aham, got u! Wink 10x
Sus
Tomy
Moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2006

MesajTrimis: Sâm Aug 05, 2006 7:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ca design, mi se pare foarte frumos telu', "dotarile" merg, insa nu stiu cat de fiabil este. Si am o curiozitate, bateria "tine" in convorbire, chair 9 ore, cum se lauda ei ? Sau e doar vrajala ?
A si inca ceva, probabil "Va fi un hit" Wink doar daca unul dintre operatori va face o super oferta si il va pune la abonament la super pret.
Sus
T3O

MesajTrimis: Sâm Aug 05, 2006 8:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

S-ar parea ca te-a ascultat Orange-ul si l-a bagat in noua oferta la 550Ron cu ab. Cat despre baterie ... nu tine chiar 9 ore dar 6-7 tine...testat Wink
Sus
N0va

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Giurgiu

MesajTrimis: Mar Aug 15, 2006 10:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DAr totusi, decat sa dau la abonament 5.5 mil pe tel asta, parca mai bine as lua un D600, la 5.2 mil Wink ! Chiar daca si asta e misto telu' !
Sus
T3O

MesajTrimis: Mar Aug 15, 2006 1:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N0va a scris:
DAr totusi, decat sa dau la abonament 5.5 mil pe tel asta, parca mai bine as lua un D600, la 5.2 mil Wink ! Chiar daca si asta e misto telu' !

Da.... Kill Deal-ul asta e mult prea tare. Singura problema e ca va avea toata lumea D600 asa cum are acum tot romanul K750 sau V3 ( ofertele precedente). Eu unul urasc sa vad telefonul preferat la super oferta.... dar asa sunt eu.... poate luna viitoare vom vedea un Kill Deal cu W300 Wink
Sus
N0va

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Giurgiu

MesajTrimis: Mie Aug 16, 2006 7:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Citat:
Da.... Kill Deal-ul asta e mult prea tare. Singura problema e ca va avea toata lumea D600 asa cum are acum tot romanul K750 sau V3 ( ofertele precedente). Eu unul urasc sa vad telefonul preferat la super oferta.... dar asa sunt eu.... poate luna viitoare vom vedea un Kill Deal cu W300 Wink

Smile) Smile) Smile) - ar fii ceva :p ! Dar cred ca urmeaza un Nokia, la kill deal, nu cred ca se dau ei la W300, modelul este prea nou si au avut Moto, SE, Samsung, probabil acum va urma Nokia, parerea mea !
Sus
T3O

MesajTrimis: Mie Aug 16, 2006 3:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy Da... stiu W300 nu prea are ce cauta la Kill Deal acum.... iar Nokia pare candidatul urmator la promotie.... tind sa cred ca vor pune 6111, dar vom vedea.
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Dum Oct 29, 2006 7:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

un 8800 nokia.. oare v-a fi? Laughing
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Lun Ian 29, 2007 7:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E super telul Razz ... walkman, nu mi'ar strica unul Smile
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 3:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
E super telul Razz ... walkman, nu mi'ar strica unul Smile

nici mie Smile
e ceva frumos walkman.. Very Happy
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template