Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Sharp

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alti producatori
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
SunofGod

Data înscrierii: 20/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 2:04 pm    Titlul subiectului: Sharp Răspunde cu citat (quote)

Ce ziceti de Sharpurile alea Ferrari..... pe care le poti castiga la connex?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
2zero_zero2

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 2:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bei, le-am vazut eu pe net, sunt beton, dar alea normale, nu ferrari si am auzit ca astea ferrari sunt si mai tari, mai au chestii in plus fata de modelul original Smile ! Vreau si eu unullll !
Sus
XXL
Vizitator

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 12:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fa-ti abonament la Connex poate il castigi.... Very Happy
Sus
Angel24

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 2:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

acum mi-am facut si eu si sper sa castig unul, ca sunt fan ferrari si oricum mi se par beeton mobilele alea sharp Wink !
Sus
Paladin

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Constanta

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 2:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt superi tari....insa creca o s ajunga k premiul de la loto, pe mana unor care nu lr vor aprecia asa cum trebuie
Sus
Mutly_the_Dog

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 9:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Paladin a scris:
Sunt superi tari....insa creca o s ajunga k premiul de la loto, pe mana unor care nu lr vor aprecia asa cum trebuie

Ar fi naspa sa se intample asa. Dar probabil il vor vinde foarte repede. Totusi eu sunt curios ce pretz au modelele astea cu Ferrari !?
Sus
Hacky

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt simpatice....dak le castigi, ca dak e sa le cumperi cred ca sunt o gramada de bani...si..........
Sus
0describer0

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 11:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mai e un pic si e tragerea la mobilelele astea Ferrari Sharp. Cine or fi norocosii Question
Sus
agent007

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 12:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hacky a scris:
Sunt simpatice....dak le castigi, ca dak e sa le cumperi cred ca sunt o gramada de bani...si..........

Chiar sunt o gramada de bani, modelul normal fara Ferrari e aproximativ 300 Euro, iti dai seama ca ala Ferrari e un pic mai scump.
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 5:57 pm    Titlul subiectului: Re: Sharp Răspunde cu citat (quote)

SunofGod a scris:
Ce ziceti de Sharpurile alea Ferrari..... pe care le poti castiga la connex?

NU ARE MP3
LA POZA IMI E CIUDA DE NU MAI POT
MAI CA BATE UN SK750 LA CLARITATE..
SUNT MICUTE.. DAR NU PERFORMANTE.. NU FILMEAZA DECAT MAXIM 15 SECUNDE..
ARE BLUETOOTH.. IN ITALYA.. SUNT FREE LA ABONAMENT SI 50-70 EURO LA LIBER CA SI LG-URILE
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alti producatori Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template