Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Cum e cu bluetooth si virusii ?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Conectivitate
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
2zero_zero2

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 2:04 pm    Titlul subiectului: Cum e cu bluetooth si virusii ? Răspunde cu citat (quote)

Stiu ca era intr-un timp foarte naspa chesia cu bluetooth, ca umblau virusi, care se copiau singuri !!! mai exista asa ceva , si daca da , cum ne "aparam" mobilele de ei ???? Bagam Antivirusi pe ele ? Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
4x4

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 10:21 am    Titlul subiectului: Re: Cum e cu bluetooth si virusii ? Răspunde cu citat (quote)

DA!?...si telefoanele pot lua virusi?
Sus
Whitey

Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 1:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da mah da, pot lua virusi si ele ... ! si inca se mai practica chestia aia cu bluetooth cu virusii ce se copiaza singuri, dar nu mai e asa mediatizat, atunci era la inceput is daia dadeau si la tv.! Si de anivir, nu merg pe tels normale, doar pe alea ciumege !
Sus
shutzu007

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 1:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Whitey - chiar nu prea mai sunt virusi dinastia. Au sarit imediat producatorii de mobile si au cam "curatzat" piata de asa ceva. Si oricum daca ti se intampla sa ceva ... cat timp telu' e in garantie, te duci la service si ti-l "curata" ei gratis. So don't worry, numai sa nu tineti bluetooth-ul activat non stop.
Sus
Andutzza86

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 9:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Whitey, ai mai auzit tu pe cineva in ultimul timp sa aiba virusi pe mobil? A fost o chestie de boom la inceput ca era ceva nou. Dar s-au lasat ca nu castigau nimic (cei care faceau virusii). Acum nu mai e nici o problema.
Sus
^sin-te^

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 10:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Andutzza86 a scris:
Whitey, ai mai auzit tu pe cineva in ultimul timp sa aiba virusi pe mobil? A fost o chestie de boom la inceput ca era ceva nou. Dar s-au lasat ca nu castigau nimic (cei care faceau virusii). Acum nu mai e nici o problema.

tru tru, a fost o chestie de reclama si vrajeli dinastea ...
Sus
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Dum Mar 11, 2007 12:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu am luat cred,...un virus prin blueatoth..pt k luam o poza de la cineva..si s-a inchis telu si nu se mai deschidea..a trebuit sa il resoftez(aveam nokia 3650)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Conectivitate Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template