Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
RAZR V3
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Motorola
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
crazy4u

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Sâm Apr 15, 2006 9:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ati vazut ce pretz are V3 la abonament la orange? E doar 99$ fara TVA. Shocked CE ziceti, merita un abon la orange, pt tel asta la banii astia ????
Phanter
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Apr 15, 2006 1:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Domne e cel mai tare mobil...dak te intereseaza doar designu...si nu prea mult functiile multimedia...si acum mai e si la oferta la orange...doar 100$ Very Happy
Sus
taicanoe
Vizitator

MesajTrimis: Mar Apr 18, 2006 11:56 pm    Titlul subiectului: Motorola V3X Răspunde cu citat (quote)

De unde dreak fac rost de un manual de utilizare in romana pentru Motorola V3X ???
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 6:28 pm    Titlul subiectului: Re: Motorola V3X Răspunde cu citat (quote)

taicanoe a scris:
De unde dreak fac rost de un manual de utilizare in romana pentru Motorola V3X ???

Am facut rost.
Sus
Over

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm Apr 29, 2006 11:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Super marfa....ati vazut ca e in oferta la orange?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vizitator

MesajTrimis: Mar Mai 23, 2006 3:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daaamn...am si eu nevoie de ajutor...am instalat programul si driverele pe pc dar nu imi vede telefonul Confused am urmat exact indicatiile din user guide...what shold i doooo?
Sus
Candy

Data înscrierii: 12/Ian/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Iun 09, 2006 12:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:
daaamn...am si eu nevoie de ajutor...am instalat programul si driverele pe pc dar nu imi vede telefonul Confused am urmat exact indicatiile din user guide...what shold i doooo?

Ia pe cineva care sa te ajute Wink !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Dum Ian 28, 2007 7:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Motorola V3... cei de la Motorola au facut un tel frumos care impresioneaza prin design, dar ca functii lasa de dorit. Totusi, succesorul sau, Motorola V3i, are acelasi design dar cum era de asteptat, acesta este imbunatatit (camera 1.3 MPX fata de VGA, card slot etc.).
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Motorola Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template