Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Vand Siemens MC60 !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii pe tema schimburilor de telefoane mobile
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
2zero_zero2

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 2:17 pm    Titlul subiectului: Vand Siemens MC60 ! Răspunde cu citat (quote)

vreau sa dau si eu tel asta ! si nu am idee cat sa cer pe el ! E in stare f buna ! Ma ajuta si pe mine cineva ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
JustMe

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Sibiu

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 2:46 pm    Titlul subiectului: Re: Vand Siemens MC60 ! Răspunde cu citat (quote)

Frate nu mai stiu exact. ultima oara cand m-am interesat era in jur de 2mil, acuma sa mai fi scazut putin
Sus
ciaraXYZ

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 2:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mey, uitati eu am vandut acum unul cu 1.800.000, si era in stare super buna ... nu cred ca poti lua mai mult de atat pe unul !
Sus
M@triX

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 2:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da......cam asa am vazut si eu... peste 1mil juma...in functie de starea in care era
white_horse

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 9:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

depinde cui il vinzi frate, ca in consignatie sau amanet nu o sa iei mai mult de 1 sau 1.2 mil pe el. Dar incearca la "baieti" ... ca poa scoti mai mult.
Sus
Indy

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Arad

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 12:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Studiaza si u cateva anunturi inainte.....vezi cum sta treaba si in functie de pretul lui de acolo te hotarasti si bineinteles niciodata nu strica sa pui laga pret si 'negociabil' Very Happy
Sus
crazy4u

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 12:38 pm    Titlul subiectului: Re: Vand Siemens MC60 ! Răspunde cu citat (quote)

2zero_zero2 a scris:
vreau sa dau si eu tel asta ! si nu am idee cat sa cer pe el ! E in stare f buna ! Ma ajuta si pe mine cineva ?

Man, eu zic ca daca nu ai nevoie de bani, pentru cat iei pe le, mai bine il tii, ca e destul de dragutz telu'.
2zero_zero2

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 3:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mai mult de 1.300.000 nu am reusit sa iau pe el. La pretu asta, sincer mai bine nu il dau, vorba lu' crazy4u !
Sus
jadeLCH

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 11:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

2zero_zero2 a scris:
Mai mult de 1.300.000 nu am reusit sa iau pe el. La pretu asta, sincer mai bine nu il dau, vorba lu' crazy4u !

Daca nu l-ai dat, ti-as da eu 1.5 pe al, dar sa vad mai intai in ce stare e. Vb. pe privat!
Sus
BornWild

Data înscrierii: 29/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun Feb 20, 2006 2:48 pm    Titlul subiectului: Re: Vand Siemens MC60 ! Răspunde cu citat (quote)

2zero_zero2 a scris:

1.400.000 daca il mai ai, banii in mana !
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii pe tema schimburilor de telefoane mobile Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template