Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Philips 655
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Philips
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Ramon

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 15, 2005 12:59 pm    Titlul subiectului: Philips 655 Răspunde cu citat (quote)

Ce ziceti de 655 de la Philips, merita cumparat, am inteles ca ar avea probleme cu cablul de date.....e cineva care are si tel si cablu la el?
Apropo.....mp3urile merg pe el?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
2u2

Locație: Constanta

MesajTrimis: Joi Dec 15, 2005 1:43 pm    Titlul subiectului: Re: Philips 655 Răspunde cu citat (quote)

E foarte tare frate..Very HappyVery HappySmile)...ai vazut cum arata? e beton
Sus
Scarecrow

Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi Dec 15, 2005 3:02 pm    Titlul subiectului: Re: Philips 655 Răspunde cu citat (quote)

E misto tel sincer sa fiu....da am si eu o intrebare, am vazut ca are infrarosu, e compatibil numai cu alt philips 655 sau cu toate tel......?
Sus
4x4

Data înscrierii: 16/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Dec 16, 2005 10:08 am    Titlul subiectului: Re: Philips 655 Răspunde cu citat (quote)

TEoretic e compatibil cu toate telefoanele cu infrarosu si cu calculatorul...insa, repet, teoretic. Am auzit ca philips nu e cine stie ce producator de tel.....deci nush ce sa zic de el...adevaru e ca pana la uram toate sunt telefoane si il ei pe care iti place.... apropo de mp3....nu merg..nush am inteles ceva de 10secunde insa nu in format mp3 trebuie transformate in altceva
......
Sus
Drag

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 12:57 pm    Titlul subiectului: Re: Philips 655 Răspunde cu citat (quote)

Bai acuma fara suparare nu ca as avea eu ceva cu Philips-ul insa am inteles ca nu stau prea bine la capitolul telefoane....
Sus
DonJuan

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 1:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Drag, eu zic ca tu te inseli, Philips fac cele mai fiabile telefoane si modelul asta 655 in special e beeton si pret si design si caracteristici. Nu am auzit sa faca probleme ....
Sus
MrGO

Data înscrierii: 20/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 1:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mda?.....si dak mi se strica vin la tine sa-mi dai altu?....ba e scumpe mobilele si nu merita sa iei rahaturi...chiar dak arata bine poate te lasa-n drum...si e nasol....
Sus
PartyBoy

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Valcea

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 2:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

655-u e unul dintre cele mai tari telefoane cu clapeta....dak luom in considerare si pretu e super marfa
Sus
^sin-te^

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 9:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ca design, este super frumos. Dar eu zic ca are un pretz un pic cam umflat. Adica nu are cine stie ce functii sau memorie. E dragutz, camera buna, dar pretzul cam mare. Incearca un siemens si la pretzul asta e un pic mai dotat.
Sus
John

Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bai fratilor...dak asta 655u avea memoria mai mare...si player de mp3...era cel mai tare telefon....parerea mea ca la tel cu clapeta e cel mai marfa Very Happy
Sus
Angel24

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 10:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu stiu ce sa zic de caracteristici, dar ca design, e de nota 1000000..0 Super misto, si inchis si deschis. L-au reusit baietii pe asta!!!!
Sus
oNeGuY

Data înscrierii: 29/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 2:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asta asa e.....da' si dak le avea pe toate ca da-ti seama ce pret avea Smile
Sus
sugar-babe

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 12:49 pm    Titlul subiectului: 655 Răspunde cu citat (quote)

John a scris:
Bai fratilor...dak asta 655u avea memoria mai mare...si player de mp3...era cel mai tare telefon....parerea mea ca la tel cu clapeta e cel mai marfa Very Happy

Vresi sa zici probabil "cel mai marfa" de la Philips. Pt. ca sunt nenumarate mai misto decat asta, de la alte firme.
Sus
TRS

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 1:27 pm    Titlul subiectului: Re: 655 Răspunde cu citat (quote)

E super mobilu....da nu iar strica nishte memorie si nishte functii in plus Wink
Sus
Kano

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 1:35 pm    Titlul subiectului: Re: 655 Răspunde cu citat (quote)

Bai fratilor parerea ea ca mobilu e mobil ce ii trebuie atatea functii si vrajeli, sa vb la el sa arate bine si sa il tina bateria si semnalu si altceva nu iti mai poti dori, aaaaaaaaa si sa nu fie o gramada de bani Laughing
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Philips Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template