Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Samsung x640

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Samsung
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Indy

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Arad

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 3:17 pm    Titlul subiectului: Samsung x640 Răspunde cu citat (quote)

As vrea sa imi iau si eu un samsung x640....ce ziceti merita? sau sa incerc altceva?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sammy

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 1:25 pm    Titlul subiectului: Re: Samsung x640 Răspunde cu citat (quote)

Cel mai buna telefon....parerea mea...l-am luat saptamana trecuta si sunt super multumit de el...
Sus
Virus

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 2:52 pm    Titlul subiectului: Re: Samsung x640 Răspunde cu citat (quote)

Uuuu baby i love your way!!! Laughing Laughing Laughing....eu am unu de vreo 2 luni si sunt super multumit de el......e cel mai tare.......samsung rullz Very Happy
Sus
Xti

Locație: Slatina

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 9:19 am    Titlul subiectului: Re: Samsung x640 Răspunde cu citat (quote)

Si mie imi place telu, face nishte poze marfa
Sus
Dimstone

Locație: Severin

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:38 am    Titlul subiectului: Re: Samsung x640 Răspunde cu citat (quote)

Foarte tare telefonu.....
Sus
Cri$

Data înscrierii: 07/Ian/2006
Locație: Iasi

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 1:17 pm    Titlul subiectului: Re: Samsung x640 Răspunde cu citat (quote)

Ce e tare la telu asta e k are clapeta si nu e prea scump ....... ca dak ma apuc de ce e naspa la el...nu mai termin..... Laughing
Sus
Candy

Data înscrierii: 12/Ian/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Ian 12, 2006 2:13 pm    Titlul subiectului: Re: Samsung x640 Răspunde cu citat (quote)

Mie unu imi place Wink
Sus
LoveME69

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun Feb 20, 2006 1:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie unu mi se pare f nasol, singura chestie buna e memoria de 8Mb, dar nu vad la ce te ajuta, daca nici camera nu are.
Sus
st.pol
Vizitator

MesajTrimis: Mar Apr 04, 2006 4:10 pm    Titlul subiectului: cod pt deblocare la smg x640-are cineva? Răspunde cu citat (quote)

Shocked
Sus
TakeThat

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 7:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Man, incearca si tu la un service ..... ca daca iti bagi tu "nasu" in el, poate il faci praf ... ! Wink
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Samsung Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template