Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Care e faza !?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alti producatori
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mircea

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Aug 31, 2006 12:15 pm    Titlul subiectului: Care e faza !? Răspunde cu citat (quote)

D c unele telefoane de la producatori diferiti, sunt IDENTICE !??!??! Ce vor sa faca/demonstreze prin asta. Care e scopu'? Si am si exemple de tels: Qtek 9000 , i-mate JASJAR si O2 XDA ATOM sunt IDENTICE !!!!!! d c ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Joi Aug 31, 2006 2:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt variante ale aceluiasi model dar fiecare este destinat unei anumite piete de desfacere sau unui anumit operator.
Sus
Mircea

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Sep 01, 2006 7:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aham ! dar vrei sa zici ca noi in rom, nu avem Qtek 9000 si i-mate JASJAR !
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Vin Sep 01, 2006 4:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca O2 era operator in Romania aveam si O2 XDA ATOM Laughing
Nu stiu exact daca se gasesc amandoua versiunile, dar pot sa-ti spun ca Vodafone-ul le comercializeaza sub denumirea de Qtek.
Mai difera si softul pe care il utilizeaza fiecare ( sau mai mult versiunea de soft).
Sus
FreeX

Data înscrierii: 12/Iun/2006

MesajTrimis: Mar Oct 17, 2006 8:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Un Qteck 9000 ce pret are la Vodaone, la liber ?
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alti producatori Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template