Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
T5100
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> LG
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
EasterH

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Tg.Jiu

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 3:34 pm    Titlul subiectului: T5100 Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva cum se vedem la LG T5100, adik cat de bine face pozele?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Merlyn

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 11:40 am    Titlul subiectului: Re: T5100 Răspunde cu citat (quote)

Super fain telu.....atat la cum arata cat si la calitatea pozelor pe care le face....in plus e primu tel. la care chiar se observa prezenta blitului atunci cand faci poze
Sus
Xtasy

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 11:53 am    Titlul subiectului: Re: T5100 Răspunde cu citat (quote)

E tare telefonu, mie imi place foarte mult
Sus
^SubSeven^

Data înscrierii: 22/Dec/2005
Locație: Sinaia

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 8:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bahh e betonnn. 256k culori bateria te tine de uiti de el ... si e si 3G, nu ? Oricum calitatea imaginii e super si mai ales daca le pui pozele pe calculator.
Dell

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Tg.Mures

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 1:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

LG asta e super....insa din pacate nu e 3G....e doar mai complicat...... Very Happy
Sus
^SubSeven^

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 1:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai daca nu e 3G, de ce are camera pe interior ? si pe exterior pe clapeta nu are ?
Dell

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Tg.Mures

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 1:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai e cam acelasi lucru ca la tel care au 2 camere sau 2 ecrane in functie de pozitia camerei, la t5100 camera se roteste in functie de pozitia clapetei astfel cand e inchis camera este indreptat spre spatele tel....iar cand e deschis se afla sub ecranul din interiorul clapetei, deasemenea nu uita ca telu are o clapeta care se si roteste...deci ti-am zis...nu e 3G...e doar putin mai complicat.... Wink Smile
Sus
EasterH

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 3:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da?......chiar nu stiam, si eu credeam ca are 3G, 10x pt ajutor..... Smile
Sus
Fantesy

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 12:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fratilor, beton telefonul, dar ce memorie are ? Ca la 256K culori nu are card, ar trebui mem interna sa fie maricica. Si da, nu e 3G.
Sus
^SubSeven^

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 12:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca era 3G imi luam si eu unul. Dar asa .... nu prea merita. Sincer ce poti face cu el ? La 256K nici 3G nici memory card ... ! Cam nasol un pic.
EasterH

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 12:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si deci sa inteleg ca pozele ies bine, nu ?
Sus
Whitey

Locație: Craiova

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 12:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

EasterH a scris:

Pai dupa tine asa, ce crezi, la 256K culs si camera de 1.3 mp, ar fi chiar culmea sa nu faca poze sau fime beton.
Sus
Blumun

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Marfa telu asta....a avut un prieten....si l-a vandut...si n-am avut bani sa-l iau Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus
XXL
Vizitator

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Blumun a scris:
Marfa telu asta....a avut un prieten....si l-a vandut...si n-am avut bani sa-l iau Crying or Very sad Crying or Very sad

Dc nu mi-ai zis mie ca il cumparam io....de cand urmaresc un t5100 la mana a dou Mad
Sus
0describer0

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 3:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Whitey a scris:
EasterH a scris:

Pai dupa tine asa, ce crezi, la 256K culs si camera de 1.3 mp, ar fi chiar culmea sa nu faca poze sau fime beton.

Nu e chiar asa, depinde si de alte chestii. Poate sa nu faca pozele bine cand dai zoom sau la lumina scazuta.... sau sa aiba un pic prea accentuate culorile .... sunt o groaza de chestii. Dar totusi la modelul asta, pozele, dupa parerea mea ies destul de bine, adica nu ai vrea mai mult.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> LG Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template