Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Ce ziceti de SHARP TM100?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alti producatori
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
SeaShell

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 3:52 pm    Titlul subiectului: Ce ziceti de SHARP TM100? Răspunde cu citat (quote)

L-am vazut saptamana trecuta la un vecin....fratilor stiti cum arata... e OZN-eu...beton rau
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Paladin

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 11:14 am    Titlul subiectului: Re: Ce ziceti de SHARP TM100? Răspunde cu citat (quote)

Pana acuma, eu l-am vazut doar pe net, si n-am ce zice,.........in poze e foarte cool
Sus
Xtasy

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 11:54 am    Titlul subiectului: Re: Ce ziceti de SHARP TM100? Răspunde cu citat (quote)

Mda.....tare telu
Sus
Shmecheru'

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 9:20 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frumosss. frumossss dar ca MAREEE telu asta !
1i

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Severin

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 1:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Marfa telu..da' vb lu nea Schmcheru' asta.....mare teluuuuuu Very Happy
Sus
kisser}{

MesajTrimis: Mie Mar 01, 2006 10:31 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sincer mie nu mi se pare cine stie ce ...... display-ul ce e de capu' lui, in rest ... memory decat interna, fara card ...... Confused
Sus
4x4

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mai 10, 2006 8:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bunicel :p !
Sus
JustM3

Data înscrierii: 22/Dec/2006
Locație: Langa vulcanizarea lu' nea Nicu

MesajTrimis: Vin Dec 22, 2006 9:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

telefonu' cam mare...display-ul e tot din el ...designul Question pare cam..nu stiu cam extraterestru Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Andy16

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Braila

MesajTrimis: Joi Ian 11, 2007 10:01 am    Titlul subiectului: tare!!! Răspunde cu citat (quote)

AM SI PUS MANA PE UN ASTEFEL DE TELEFON SI E SUPER FACE NISTE POZE SUPEEEEER CLARE...NAI SA MAI VEZI POZE CLARE CA LA SHARP DESI MULTI SPUN K E O MARCA PROASTA SI K FACE POZELE AIUREA YO II CONTRAZIC....FACE POZELE SUPER CLARE........ORICUM modelul tm100 e f reusit ecran de marimi generoase difuzor generos.....f reusit
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alti producatori Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template