Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
8800
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Kmikze

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Arad

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 4:02 pm    Titlul subiectului: 8800 Răspunde cu citat (quote)

Ce ziceti de nokia 8800?...tare a? Ca-n Matrix Very Happy Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
JerrY00

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 11:07 am    Titlul subiectului: Re: 8800 Răspunde cu citat (quote)

Si eu zic ca e un telefon foarte bun, cu un design super tare, si o gramada de functii si pana acum n-am auzit pe nimeni sa se planga de el ca are avea probleme sau incompatibilitati.....
Sus
Bebe

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 12:03 pm    Titlul subiectului: Re: 8800 Răspunde cu citat (quote)

Foarte fain...... Very Happy
Sus
Weed

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 12:43 pm    Titlul subiectului: Re: 8800 Răspunde cu citat (quote)

Da, e un tel simpatic da....parca nu i-ar strica un slot pentru card de memorie, ii ajung 64mb cat are mem, insa dak profiti de toate functii tel, vei vedem ca parca iar mai trebui niste memorie......
Sus
Fante
Vizitator

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 8:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salut. Misto tel, n-am ce zice, dar daca e deschis si te asezi pe el, ai cam pus-o Surprised si cred ca asta nu intra in garantia lui.
Sus
Goro

Locație: Iasi

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 9:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dak stii ca e posibil sa faci lucruri din astea, mai bine ramai cu fixul, macar ala sta tot timpu in furca si posibilitatea de a te aseza pe el e mult mai mica..... Very Happy
Sus
Gobler

Locație: Tg.Jiu

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 9:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Beton........da parca e prea scump, in comparatie cu ce stie sa faca.....
Sus
moon-rock

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie nu imi place deloc telu' asta. Nici ca design .. nici faptul ca are memorie mica. Asa ca ... eu zic NU MERITA.
Sus
Shumy

Locație: Navodari

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 2:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

moon-rock a scris:
Mie nu imi place deloc telu' asta. Nici ca design .. nici faptul ca are memorie mica. Asa ca ... eu zic NU MERITA.

Dak mai luom in considerare si pretul............chiar ca nu merita
Sus
Kmikze

Locație: Arad

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 2:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oricum nu e vb de pret, e prea tare.........am ramas fixat pe el......si vad ca nu sunt singuru Very Happy Laughing
Sus
Sk8erBoy

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 10:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mey, e frumusel telu, dar mi se pare un pic cam mare ... sincer, si inchis e maricel, dar deschis. Si la ce stie sa faca ... memoria, cam slabutz.
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Dum Oct 29, 2006 12:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

un telefon de afaceri........
l-am avut in mana Smile camera sa fiind de 0.5 mpx nu e prea stralucita..
telefonul am impresia ca e cel mai scump de la nokia
pentru ca e din gama 88xx toate de cand e lumea au fost asa scumpe
as opta pentru un Nokia 6233 in locul sau care e mult mai complet
Sus
tellu

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 11:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E prea tare telefonul, dar nu pentru toti necunoscatorii, pentru cei care stiu sa aprecieze valoare unui telefon, vor ceva bun si nu ceva multifunctional.
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 12:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

tellu a scris:
E prea tare telefonul, dar nu pentru toti necunoscatorii, pentru cei care stiu sa aprecieze valoare unui telefon, vor ceva bun si nu ceva multifunctional.

poti sa ii spui mai bine.. lux decat bun
ca nu e nustiu ce.. carcasa lui speciala
dar pretul sau este enorm.. la pretul lui cumperi altele muult mai performante
Sus
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mar Oct 31, 2006 8:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E telefon prea bestial ca nu iti iei camera video, sau aparat foto, iti iei telefon la care sa vorbesti!
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template