Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
EMS!?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Servicii
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
1i

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Severin

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 4:08 pm    Titlul subiectului: EMS!? Răspunde cu citat (quote)

EMS? Ce sunt EMS-urile?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
HardMetal

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 9:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

man, in principiu, din cate stiu eu sunt niste sms-uri mai complexe un pic, in care pori trimite niste poze f mici. Pentru tels care nu am mms in principal. si au acelasi pret ca sms-urile.
Sus
Siemenshu

Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 9:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Interesant....da' stii ma intreb daca sunt ceva mai evoluate decat sms-urile, si ceva mai slabe decat MMSurile, dc au aparut dupa MMS-uri? Sau au aparut inainte si nu am auzit eu? Rolling Eyes Question
Sus
Whitey

Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 1:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Siemenshu a scris:
Interesant....da' stii ma intreb daca sunt ceva mai evoluate decat sms-urile, si ceva mai slabe decat MMSurile, dc au aparut dupa MMS-uri? Sau au aparut inainte si nu am auzit eu? Rolling Eyes Question

Au aparut inainte man, nu stii u bine. Si sunt niste poze dinalea micutze predefinite pe fiecare mobil, ceva asemanator cu emoticonsurile !
Sus
beer_belly

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 1:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai si cam ce rol au ? poti scrie mai mult text decat in sms normal? la pret e acelasi ?
Sus
Kano

Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 3:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Deci....asta erau EMS-urile, auzisem de ele da' nu aveam nici o idee ce sunt de fapt.....
Sus
1i

Locație: Severin

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 12:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aham, gata, am testat, am inteles. 10X all !
Sus
HardMetal

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 12:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oki man, bv, cu placere.
Sus
white_horse

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 10:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am si eu o intrebare p tema asta. In ems-uri, poti trimite poze facute cu camera de la mobil?
Sus
Tony

Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 1:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu poti trimite nimik altceva decat ce puteai trimite prin SMS, toata chestia e ca are capacitatea mai mare, de practic trimiti mai multe SMS-uri intr-un EMS..... Very Happy
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Servicii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template