Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Tel. 3G
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> 3G
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Bebe

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 12:03 pm    Titlul subiectului: Tel. 3G Răspunde cu citat (quote)

Imi poate spune si mie cineva care sunt tel. cu 3G?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
SmokeWD

Locație: Constanta

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 12:18 pm    Titlul subiectului: Re: Tel. 3G Răspunde cu citat (quote)

Nokia 6630, Samsung Z500 sau Motorola V980
Sus
Weed

Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 1:00 pm    Titlul subiectului: Re: Tel. 3G Răspunde cu citat (quote)

Poti incerca si un LG U8180 sau U8150....ambele sunt simpatice si merita
Sus
Hacky

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 2:33 pm    Titlul subiectului: Re: Tel. 3G Răspunde cu citat (quote)

Daca iti faci abonament 3G, iti spun cei de la connex care tel suporta 3G, parca cel mai ieftin era un Motorola, insa...e nashpa ca nu are prea multa lume 3G si nu prea ai cu cine vb
Sus
Aqvilla

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 1:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca chiar vrei tels 3G cool, incearca nokia N Series !
Sus
XSpeed

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 1:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Samsungurile Z 300 si Z 500 sunt 3G si sunt foarte misto si mici ! Smile !
Sus
M&M

Data înscrierii: 20/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 2:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Orice model ai alege, e destul de scump si asta e nashpa , pt ca, chiar dak u faci rost de bani si iti iei unu, nu prea ai cu cine sa vb
Sus
2zero_zero2

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 11:28 am    Titlul subiectului: Re: Tel. 3G Răspunde cu citat (quote)

Bebe a scris:
Imi poate spune si mie cineva care sunt tel. cu 3G?

Uite iti zic eu unu mistoo de tot! Dar e si foarte scump : Nokia N71 ! Wink Ce parere ai ?
Sus
Bebe

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 11:31 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

2002 sa stii ca asta chiar e beton ! Dar scumppppppp Shocked !
Sus
XSpeed

MesajTrimis: Vin Dec 30, 2005 2:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De siemens SFG 75 ce ziceti? Ar mai fi unul mai tare, asta e slide SG75, dar au anulat lansarea modelului Sad. Totusi modelul SFG75 3G e beton si e si Siemens, cum imi place mie Smile .
Sus
jadeLCH

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 12:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Samsung ZV30 ! Mie mi se pare uluitor telu' asta si nici nu are un pretz chiar asa de extraterestru! Micutz, destept, 3G.
Sus
Mutly_the_Dog

MesajTrimis: Joi Ian 05, 2006 11:43 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Super ZV30, dar ce pretz are ?
Sus
Freeky

Data înscrierii: 20/Dec/2005

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 1:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E marfa ala de la Nokia .... park 6680......si nu e asa scump stiu ca l-am vazut pe la mai multe magazine la oferta.....e vreo 7 fata de 15 cat e la liber...io zic ca e oferta....care aveti bani sariti pe el Very Happy
Sus
Need4Speed

MesajTrimis: Lun Feb 27, 2006 9:20 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Astea din seria N de la nokia, sunt toate 3G, nu? Si inca o chesie, cam cand le va scadea pretu', incat sa fie si ele mai accesibile ?????? Question
Sus
Merlin

Data înscrierii: 05/Apr/2006
Locație: Tg.Jiu

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 8:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Motorola V3X...cel mai tare Very Happy
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> 3G Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template