Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Tel. 3G
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> 3G
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Dum Ian 28, 2007 10:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

au aparut acuma altele Razz ... totusi daca vrei sa ai un tel doar pt 3G este Motorola A835, dar daca vrei un tel cu 3G si functii alege dintre cele de la Nokia N series !
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 11:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
au aparut acuma altele Razz ... totusi daca vrei sa ai un tel doar pt 3G este Motorola A835, dar daca vrei un tel cu 3G si functii alege dintre cele de la Nokia N series !

DACA ITI IEI MOTO A 835 NU TE TINE BATERIA SI NU AI FACUT NIMIK CU EL
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Joi Feb 01, 2007 9:57 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dupa parerea mea cel mai bun raport pret calitate dintre telefoanele 3G de pe piata noastra il are SE V630.
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Vin Feb 02, 2007 9:31 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu stiu exact cum se vede la asta dar de ce nu si nokia 6680 au scazut destul de mult preturile la ele!!!
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Sâm Feb 03, 2007 9:25 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

6680 este si el f bun pt 3G ! Intr-adevar preturile au scazut foarte mult. Asa s-a intamplat si cu Nokia 6600 la vremea lui Smile
ana_alcatel

Data înscrierii: 27/Feb/2007

MesajTrimis: Sâm Mar 10, 2007 6:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Care folositi 3G va rog sa-mi spuneti, ce telefoane aveti si care au cea mai buna legatura.
multumesc
Sus
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Lun Mar 12, 2007 10:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

de acord cu merlin..m3x..e bun..si s-a ieftinit..fff mult..am vazut chiar un anunt k se vindea cu 350 ron Shocked
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
jmenar

MesajTrimis: Lun Mar 12, 2007 10:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

v3x..ma scuzati...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
ana_alcatel

Data înscrierii: 27/Feb/2007

MesajTrimis: Sâm Mar 17, 2007 7:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ana_alcatel a scris:
Care folositi 3G va rog sa-mi spuneti, ce telefoane aveti si care au cea mai buna legatura.
multumesc

mai repet odata intebarea ca ''jmenar'' daca ar fii sa luam fiecare post in parte sa spunem da eu sunt de acord cu x cu y.. ce facem? facem 10000 de posturi, ai vazut ca premiu nu se castig pe posturi,ms
Sus
jmenar

MesajTrimis: Vin Iun 15, 2007 4:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce fel de commenturi sunt astea,RedFoxxy57?
n_i_t_a

Data înscrierii: 08/Mai/2007

MesajTrimis: Joi Iun 21, 2007 10:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai legatura prin 3g depiunde mult daca etsi pe vodafone, sau pe orange, dar in general daca esti pe vodafone si daca ai un telefon nokia 6680, n70 e perfecta lagatura!
Sus
jmenar

MesajTrimis: Vin Iun 29, 2007 9:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca am spus asta si mai demult,foarte putini sunt cei care chiar folosesc 3g ca sa vorbeasca.In majoritatea cazurilor telefoanele care dispun de 3g sunt folosite pt a face poza..etc.. nu pt a vorbi prin 3g Wink
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> 3G Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template