Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Samsung vs Nokia
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cele mai bune telefoane mobile
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Samsung vs Nokia
Samsung
48%
 48%  [ 23 ]
Nokia
51%
 51%  [ 24 ]
Voturi totale : 47

Autor Mesaj
Virus

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 2:58 pm    Titlul subiectului: Samsung vs Nokia Răspunde cu citat (quote)

Ce ziceti care sunt mai tari?
Io's cu Nokia.....da' hai sa vad si parerea voastra...

Ultima modificare efectuată de către Virus la Vin Dec 23, 2005 10:15 am, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
BigDaD

Locație: Sinaia

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:14 am    Titlul subiectului: Re: Samsung vs Nokia Răspunde cu citat (quote)

Nokia........parerea mea Very Happy
Sus
crazy4u

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie nokia mi se par mai smecheri:). Au mabilele mult mai bune decat cei de la Samsung, in special acum cu N series. Si mai performante si mai aratoase Laughing .
SwEn

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:21 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Samsung Rullz
Sus
LittleS

Locație: Galati

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:25 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Toate ca toate, da' astia de la Nokia si-au aratat valoarea, sunt cei mai buni, asta-i adevaru.....
Sus
SmokeWD

Locație: Constanta

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nokia.......de departe...
Sus
Dimstone

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Severin

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:40 am    Titlul subiectului: Samsung's THE Best Răspunde cu citat (quote)

Nu.....chiar dak Nokia a consdus pana acuma....a venit vremea sa fie depasita de Samsung....acum ei sunt cei mai tari Very Happy Very Happy Very Happy
Sus
Blumun

Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:46 am    Titlul subiectului: Re: Samsung's THE Best Răspunde cu citat (quote)

Asa e, in ultimu timp Samsungul s-a ridicat.....f mult
Sus
Crazygirl

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:58 am    Titlul subiectului: Re: Samsung's THE Best Răspunde cu citat (quote)

Mmmmmmmmmmmm?......greu de decis........Samsung?
Sus
XXL
Vizitator

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 11:12 am    Titlul subiectului: Re: Samsung vs Nokia Răspunde cu citat (quote)

Nokia Very Happy
Sus
Bebe

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 1:35 pm    Titlul subiectului: Re: Samsung vs Nokia Răspunde cu citat (quote)

Eu unul sunt mare fan Samsung....
Sus
SE7EN

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 1:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nokia e mult mai sus decat Samsung ! Nush, parerea mea. Eu vad o superioritate Nokia din toate punctele de vedere.
Sus
SKarkbite

Data înscrierii: 16/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 3:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Astia de la Nokia sunt veterani la telefoane mobile, n-are rost sa-i comparam cu Samsung...... Very Happy
Sus
Scarecrow

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 3:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu conteaza ca cei de la Nokia sunt veterani, Samsungul s-a ridicat mai tarziu da....... a crescut rpd......precum Fat-Frumos Laughing Laughing Laughing
Sus
Kano

Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 3:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nokia...e cel mai tare producator, sunt primii care au implementat majoritatea functiilor in mobile.....
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cele mai bune telefoane mobile Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template