Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Samsung vs Nokia
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cele mai bune telefoane mobile
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Samsung vs Nokia
Samsung
48%
 48%  [ 23 ]
Nokia
51%
 51%  [ 24 ]
Voturi totale : 47

Autor Mesaj
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 11:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea, ca Samsung sunt mai tari. Cel putin cu telu' P860. 16milioane culori display si 5MP camera! Mama lui de telefon. Pai Nokia N seris sunt copii pe langa ala.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Angel24

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 12:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sau ce ziceti de Samsung Serene ! Inca nu a fost lansat dar ... e genial modelul ala. Parca ar fi un fel de seif cu cifru' cand e deschis. Very Happy
Sus
beer_belly

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 12:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

1000 euro pentru porcaria asta? Nokia 8800 poate nu are atatea functii si nu are model dinasta ciudat, dar e nokia si arata oarecum nobil. Asta (serene) parca a fi o oglinda de machiaj Laughing !
Sus
JBL

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Deva

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Samsung fratilor sunt cei mai tari.......imi place foarte mult design-ul....chiar stiu sa le fac sa arate a telefoane mobile
Sus
sugar-babe

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 2:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Samsung au inceput mai tarziu ca Nokia, dar parerea mea ca acum i-au intrecut. Deci Samsung sunt mai buni.
Sus
2zero_zero2

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 2:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sugar-babe a scris:
Samsung au inceput mai tarziu ca Nokia, dar parerea mea ca acum i-au intrecut. Deci Samsung sunt mai buni.

Ceva de felul elevul si-a intrecut profesorul Wink.
Sus
Aqvilla

MesajTrimis: Joi Ian 05, 2006 8:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

!!!!!! Cool Samsung Cool | Embarassed Nokia Embarassed !!!!!!

Asta cam spune ce cred eu !!!
Sus
moon-rock

MesajTrimis: Lun Feb 20, 2006 2:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aqvilla a scris:
!!!!!! Cool Samsung Cool | Embarassed Nokia Embarassed !!!!!!

Asta cam spune ce cred eu !!!

Exact asta vroiam si eu sa zic Laughing ! Ati vazut ce au scos acum la Congresu 3 GSM !!!
Sus
RED-PLAGE

MesajTrimis: Sâm Apr 15, 2006 9:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

!!!SAMSUNG!!! , fratzilor, nokia-urile sunt mult prea scumpe, nu isi merita banii Razz
Sus
VW

Data înscrierii: 29/Apr/2006

MesajTrimis: Sâm Iun 17, 2006 9:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Samsung CLAR, sunt superiori !
Dell

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Tg.Mures

MesajTrimis: Joi Aug 31, 2006 12:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nokia superior. Spuneti-mi voi un samsung mai bun ca N73 !!!
Sus
paladin99

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 1:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea, ca Nokia sunt deocamdata superiori celor de la Samsung. Batalia e stransa, "valoarea" fin apropiata intre cei doi producatori. Totusi in lupta asta, Sony Ericsson vine tare din urma si usor usor va putea ameninta serios pozitia celor de la Samsung si Nokia de lideri. Trebuie urmariti indeaproape.
O chestie care au setat standardul, cred ca sutn telefoanele multimedia. Au scos pe piata gama "Walkman", au avut succes, a venit si Nokia cu XpressMusic .... !

Nokia si Samsung should FEAR Twisted Evil Twisted Evil !!! Very Happy Laughing Very Happy
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 23, 2007 5:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Desi sunt fan Sony Ericsson, Nokia sunt cei mai buni in telefoane ! Sunt cu mult peste Samsung.
n3ctarel

Data înscrierii: 31/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 11:33 pm    Titlul subiectului: Samsung Serene Răspunde cu citat (quote)

Vand samsung serene tel + incarcator , telefonul are tipla pe ecran. pret : 500 euro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 11:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

IL DAI CAM IEFTIN......FATA DE PRETUL SAU REAL
ORICUM BAFTA
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cele mai bune telefoane mobile Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template