Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
CF75
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Siemens
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
^SubSeven^

Data înscrierii: 22/Dec/2005
Locație: Sinaia

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 8:48 am    Titlul subiectului: CF75 Răspunde cu citat (quote)

Salu' ! mi-am luat si eu un CF75, ca a mfazut ca voua va plac pe aici cf62 cfx ......, dar mi s-au parut copilaresti asa .. sau de fetite. Si asta e un pic mai serios. Are o groaza de functii si memo de 10mb. Dar am auzit ca ar cam avea probleme cu bateria, tine putin ! Voi ce stiti ?
4x4

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 10:13 am    Titlul subiectului: Re: CF75 Răspunde cu citat (quote)

E tel si gata.... Very Happy trebuie luat ca atare
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
beer_belly

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 10:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu am cf75 si nu am nici o problema cu el. e beton. Si ca baterie, ma tine in medie 3 zile, asta e ceva normal la siemens-uri, asa ca nu iti face probleme.
Sus
Pilow

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Giurgiu

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 10:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bai nush eu nu prea sunt adeptu siemensurilor, ori fi ele bune, n-or avea probleme...da sincer, meniu, mie tot de kko mi se pare.....
Sus
TakeThat

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 11:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ba mie unu sincer imi place, nu ma bag eu l mobs dinastea dar e dragutz. Si la modele astea normale, siemensu are mai misto meniul decat altele !
Sus
Ramon

Data înscrierii: 15/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 12:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Partea nasoala e ca cica ar avea probleme cu bateria.... Sad
Sus
december_rain

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 8:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dap, are sigur probleme la baterie, tine f putin, max 2 zile, eu mi-am luat alta li-po ! si acum nu mai am problema asta, in medie 4-5 zile.
Sus
Lion

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Suceava

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 9:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Siemensurile in generale se pare ca au probleme cu bateria, bineinteles exista cazuri si cazuri....
Sus
Shumy

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Navodari

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 2:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E simpatic telefonul, mie unul imi place, si in legatura cu bateria.....cat anume ar trebui sa tine ca sa se considere ca nu are probleme...
Sus
4x4

Data înscrierii: 16/Dec/2005

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 1:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E tare mobilu...da cum zic si ceilalti are probleme cu bateria si acuma nush ca e siemens, asa am inteles sio, nush exact nu am unu sa pot spune sigur Confused
Sus
TakeThat

MesajTrimis: Lun Feb 20, 2006 2:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sal. Si-a luat un amic de-al meu tel dinasta (eu i-am zis sa nu isi ia .. da nu m-a ascultat) si il tine bateria max o zi si daca mai fol si camera si alte alea ale lui pacolo, il tine cateva ore .... E chiar o probl de la Siemens sau are tel lui ceva?
Sus
PussyCat

Data înscrierii: 22/Feb/2006

MesajTrimis: Mie Feb 22, 2006 10:29 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sal, am avut si eu model dinasta si tot asa ma tinea putin ... si l-am dus la garantie ... si mi l-au reparat ... mi-au zis ca asa a fost la tel asta o probl din fabrica ... nu mai tin minte, ori bateria proasta ori consuma el extrem de mult ... si dupa ma tinea cam 4 zile! Asa ca vedeti ce faceti ca nu trebuie sa tina asa putin bateria.
Sus
Hook

Data înscrierii: 05/Apr/2006
Locație: Bacau

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 8:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mda......siemensurile(unele)...in general au probleme cu bateria...
Sus
Need4Speed

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 8:39 am    Titlul subiectului: Re: CF75 Răspunde cu citat (quote)

^SubSeven^ a scris:
Salu' ! mi-am luat si eu un CF75, ca a mfazut ca voua va plac pe aici cf62 cfx ......, dar mi s-au parut copilaresti asa .. sau de fetite. Si asta e un pic mai serios. Are o groaza de functii si memo de 10mb. Dar am auzit ca ar cam avea probleme cu bateria, tine putin ! Voi ce stiti ?

Mestere, ia zii, mai ai telu'? cum se comporta, a avut vreo probl, ca as vrea si eu unu, si am vazut ca e pe site la anunturi ...... ! zi-mi si mie daca ai intampimnat vreo problema cu el !!!
Sus
XSpeed

MesajTrimis: Vin Apr 28, 2006 10:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea ca modelu' asta nu prea e reusit .... nu pot sa zic asa pe punct, dar in ansamblu ... Sad nu prea ma incanta
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Siemens Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template