Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
de ce nu fac oferte si cu aceste servicii?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Servicii
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
alexxx
Vizitator

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 10:12 am    Titlul subiectului: de ce nu fac oferte si cu aceste servicii? Răspunde cu citat (quote)

Aceste servicii ar trebui sa fie mai mult gratuite , la cat le platim minutele.Dar totusi nu sunt sa mai castige si ei un ban nu ?Nimic nu-i gratis...si mai ales in romania[list=][/list]
Sus
NastiIna

Data înscrierii: 23/Iun/2006

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 12:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing ha ha ha. ce tare ar fii sa avem noi sms-uri si wap gratis !!! vise taica vise ! Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Gabita

Data înscrierii: 29/Sep/2006

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 8:12 am    Titlul subiectului: Dar cat ar castiga atunci??? Răspunde cu citat (quote)

La cum sunt romanii, crezi ca ar mai vorbi cineva la telefon sau ar da doar mesaje,nu ar trimite mesaje.
Sus
Virsta

Data înscrierii: 12/Iun/2006

MesajTrimis: Vin Oct 13, 2006 12:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu sunt gratuite, dar sunt destul de ieftine. Acum pe piata exista o gramada de oferte in ceea ce rpiveste SMS/MMS-urile. LA Orange sunt 2 oferte: majorat si inca una noua cu o gramada de mesaje pentru cativa dolarei Razz. La Vodafone e programul campus care ofea sms-uri la 1Cent si cateva extraoptiuni cu preturi avantajoase. Iar la Cosmote, au lansat si eu acum oferta cu 200 si 200 sms pt doar 3$ parca. Deci cred ca sunt destule oferte de SMS. Dar oricum, de la ceea ce e acum, pana a le oferii gratis, cred ca mai e drum lung.
Si inca ochestie, pentru un serviciu gratis, ar scadea devotamentul celui care il ofera, si clar ca si calitatea ar avea de suferit.
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 6:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

NastiIna a scris:
Laughing Laughing Laughing ha ha ha. ce tare ar fii sa avem noi sms-uri si wap gratis !!! vise taica vise ! Razz

A EXISTAT PANA NU DE MULT TIMP UN SITE PE NET DE UNDE PUTEAI SA ITI TRIMITI POZE FACUTE CU TELEFONUL.. SAU SA SCRIE MESAJE GRATIS,,
TOT DE PE TELEFON.
MAI SUNT..DAR TREBE CAUTATE Smile
Sus
assha

Locație: Arad

MesajTrimis: Mar Oct 31, 2006 9:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca le cauti si le si gasesti tu ne spui si noua!!!!! Smile
Sus
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 9:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai la cum suntem noi romanii am trimite toata ziua smsuri si nu ar mai vb nimeni!!!! Twisted Evil
Sus
maskeru

Locație: Valcea

MesajTrimis: Vin Noi 10, 2006 8:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Trebuie sa existe o balanta intre ce ai gratuit si ceea ce vb tu, trebuie sa fie in asa fel incat sa depasesti!!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Servicii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template