Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Cat % din baterie !
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
december_rain

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 9:14 am    Titlul subiectului: Cat % din baterie ! Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva, doar la alcateluri poti vedea cat la suta din baterie mai ai ? La celelalte mobile nu se poate? De examplu la siemens ... ceva, cod sau eu stiu ... sa vad cat mi-a mai ramas din baterie !?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Siemenshu

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 9:49 am    Titlul subiectului: Re: Cat % din baterie ! Răspunde cu citat (quote)

Pai nush dak pt celalalte telefoane exista asa ceva.......
Sus
Whitey

Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 1:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu am auzit ca nu ar fi doar la alcateluri, dar sunt zvonuri, nu stiu nici un exemplu concret, dar ar fi culmea sa aiba decat alcatelurile.
Sus
Dell

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Tg.Mures

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 1:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu sincer doar la Alcateluri am fazut chestia cu X% din bateria, in rest chiar nu am auzit pe nimeni sa aiba si alte teluri......dar....poate ma insel....
Sus
kisser}{

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 9:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu sunt de aceeasi parere cu Dell, doar alcatelurile au faza cu meniu ascns si X% din baterie .. !
Sus
jadeLCH

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 1:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din pacate, va spun eu 100% ca doar alcatelurile au functia asta. Sad ! Nasol, ar trebuie sa o preia si ceilalti producatori.
Sus
John

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

jadeLCH a scris:
Din pacate, va spun eu 100% ca doar alcatelurile au functia asta. Sad ! Nasol, ar trebuie sa o preia si ceilalti producatori.

Da!...asa stiam si eu
Sus
crazy4u

MesajTrimis: Joi Ian 05, 2006 11:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

jadeLCH a scris:

CORECT !
Andutzza86

MesajTrimis: Mie Apr 12, 2006 1:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sincer eu cred ca mai sunt tels cu faza asta, dar nu stiu exact care , nokia parca sa zic ....
Sus
Shmecheru'

MesajTrimis: Mar Mai 02, 2006 8:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Andutzza86 a scris:
Sincer eu cred ca mai sunt tels cu faza asta, dar nu stiu exact care , nokia parca sa zic ....
Tind sa fiu si eu deacord cu ea ...
mradval
Vizitator

MesajTrimis: Joi Mai 04, 2006 3:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Motorola.
Sus
Merlin

Data înscrierii: 05/Apr/2006
Locație: Tg.Jiu

MesajTrimis: Vin Mai 05, 2006 9:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea...apropo de procentul bateriei e ca nu e pra importanta...atata timp cat e afisat klumea....adik degeaba vezi cate la suta e plia sau goala....cu ce te incalzeste....ea tot trebuie incarcata Razz..... Laughing
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Noi 24, 2006 10:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu zic ca a juta pentru ca, eu cu liniutele nu prea am incredere mai am cate 32-3 liniute si degeaba ....vad ca ses stinge , asa mi se intampla la ultimile liniute, de ce nu stiu??? Dar daca ar fi cu % m-ar ajuta mai mult!
Sus
Stalkon

Data înscrierii: 02/Oct/2006
Locație: Campulung

MesajTrimis: Vin Noi 24, 2006 10:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din cate stiu eu doar alcatelurile au chestia asta cu cat la suta! Pacat!!!
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Sâm Noi 25, 2006 11:57 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stalkon a scris:
Din cate stiu eu doar alcatelurile au chestia asta cu cat la suta! Pacat!!!

si motorola Wink
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template