Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Ne tzapesc sau nu dealerii ?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Dealeri si Service-uri GSM
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
bobbys

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 10:48 am    Titlul subiectului: Ne tzapesc sau nu dealerii ? Răspunde cu citat (quote)

Eu sunt pe connex de multi ani,dar mi se pare ca sunt luni in care "umfla "putin facturile...?Stiti cazuri,sau vi s-a intamplat ?Sau sunt eu nebunnn???
rollin

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 8:43 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poate ca se poate intampla, dar cred ca o fac cu cap...nu asa, sau poate deloc nu stiu ce sa zic...nu prea cred..!!!!Sincer!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 9:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Toti operatorii mai fac din cand in cand cate o magarie de genul asta Laughing
Dar stai linistit ca nu te fura numai pe tine..... pana si pe mine care am abonament demo ( pt angajati Vodafone) ma mai fura din cand in cand la minute...
Si mi s-a intamplat si cand lucram la Orange. Oricum in 90% din cazuri aceasta umflare e involuntara, din cauza neconcordantelor dintre servere.
De multe ori factura ta a fost dezumflata si au pierdut ei... asa ca adevarul e pe undeva pe la mijloc Twisted Evil
Sus
bobbys

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 9:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pe asta ca pierd ei nu o cred! Nu cred sa piarda ei vreodata!
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Mar Oct 31, 2006 1:42 pm    Titlul subiectului: Re: Ne tzapesc sau nu dealerii ? Răspunde cu citat (quote)

bobbys a scris:
Eu sunt pe connex de multi ani,dar mi se pare ca sunt luni in care "umfla "putin facturile...?Stiti cazuri,sau vi s-a intamplat ?Sau sunt eu nebunnn???

fiti atenti ce am patit:

am avut abonament connex pe un an.. am depasit cu cate-va luni dar il pastrasem in continuare
am vrut sa imi cumpar un telefon nou la abonament,.. deci trebuia sa renunt la cel vechi... nu ma interesa numarul

am sunat am vb cu operator ia-m dat datele pentru a bloca , abonamentul.. si imi zice la un moment dat..ESTI SIGUR???
pai daca v-am sunat NORMAL!
si spune.. DACA ITI FAC O OFERTA???
eu.. CE OFERTA
pai ITI FAC REDUCERE DE JUMATE LA ABONAMENT SI MAI RAMAI 3 LUNI Very Happy
si NORMAL CA ASA AM SI FACUT Smile

nu stiu daca am parut eu mai aparte Smile dar cred ca merita sa incercati
Sus
bobbys

MesajTrimis: Mie Noi 01, 2006 9:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si ce abonament aveai???aveai minute ceva? Poate ca le convenea sa mai stai 3 luni cu juma de abonament daca ala nou era mai avantajos ???
DanNokia

MesajTrimis: Mie Noi 01, 2006 6:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bobbys a scris:
Si ce abonament aveai???aveai minute ceva? Poate ca le convenea sa mai stai 3 luni cu juma de abonament daca ala nou era mai avantajos ???

parca 7 $ dar nu mai stiu sigur... si mi-au facut reducere la 3,5
Sus
bobbys

MesajTrimis: Joi Noi 02, 2006 8:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am inteles ca ti l-au redus la juma, dar ce minute aveai ????iti convenea abonamentul???
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 10:08 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred ca ies niciodat ei in minus iar la facturile mari cred ca mai si baga... Mad
Sus
flyer

Data înscrierii: 02/Oct/2006
Locație: Tg-Jiu

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 10:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca fac asta isi cam fac reclama proasta?Nu prea vad sa fie chiar asa!!!
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Dum Noi 05, 2006 10:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bobbys a scris:
Am inteles ca ti l-au redus la juma, dar ce minute aveai ????iti convenea abonamentul???

sincer sa iti spun.. nu mai stiu cu exaccitate
dar aveam 60 de minute nationale pe 3 numere favorite si 20 nationale orincand si reducere in retea
da imi convenea abonamentul
deci daca aveti abonament . merita incercat.. ca oricum va puteti razgandii si sa nu va propuna o informnatie
dar trebe sa fiti sigur pe voi
Bafta ! !! Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Mie Noi 08, 2006 11:09 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oricum aveai putine minute, pentru ca eu am 240 de minute in vodafone, intre 17 si 10 dimineata si vreo 60 nationale, cu 4 dolari ca am si campusul activat...
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Joi Noi 09, 2006 2:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Oricum aveai putine minute, pentru ca eu am 240 de minute in vodafone, intre 17 si 10 dimineata si vreo 60 nationale, cu 4 dolari ca am si campusul activat...

si ce ai reducere ca ai campusul activat? Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Vin Noi 10, 2006 9:08 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

3$la abonament si vb in campus cu mai putin dar nu stiu exact cu cat, si sms in campus trimit cu 3 centi...
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Dealeri si Service-uri GSM Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template