Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
e-mail ???

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Servicii
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
HardMetal

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 9:21 am    Titlul subiectului: e-mail ??? Răspunde cu citat (quote)

Cum e faza cu e-mail? Poti trimite de pe tel direct pe internet? si invers ? Daca da, costa sa trimiti si sa vizualizezi mail-urile primite ???? pls help mi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PartyBoy

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Valcea

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 9:28 am    Titlul subiectului: Re: e-mail ??? Răspunde cu citat (quote)

Cred de costuri nici nu se pune problema, toate costa Very Happy , iar cum poti folosi acest servici, eu unul, din pacate, nu stiu........
Sus
white_horse

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 9:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai de folosit e usor ! trebuie sa suporte mobilul asa ceva, si sa suni la relatii cu clientii ca vrei sa folosesti serviiul acsta si totul se rezolva usor. De primit si citit mail e gratis, dar nu stiu de trimis, cred ca asta e pe bani Very Happy !
Sus
Dell

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Tg.Mures

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 1:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pt a putea folosi functia de Email...tebuie sa activezi serviciul, iar asta inseamna ca trebuie sa accesezi internetul.......si asta costa Very Happy
Sus
NOS

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 2:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dell a scris:
Pt a putea folosi functia de Email...tebuie sa activezi serviciul, iar asta inseamna ca trebuie sa accesezi internetul.......si asta costa Very Happy

dell, nu trebuie sa accesezi nici un internet, se activeaza tot de la relatii cu clientii Wink !
Sus
EasterH

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Tg.Jiu

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 2:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da?
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 9:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

NOS, si cum iei frate mailurile ? Ca sa faci chestia asta, iti trebuie wap-ul activat !
Sus
Dell

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Tg.Mures

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:08 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:
NOS, si cum iei frate mailurile ? Ca sa faci chestia asta, iti trebuie wap-ul activat !

Very Happy D'asta ziceam eu ca trebuie si internet.......
Sus
LoveME69

Locație: Craiova

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 12:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pana la urma, ideea generala e ca tre sa ai wap si platesti si pentr citire/primire si pentru trimitere de mail-uri. Am dreptate?
Sus
BornWild

Data înscrierii: 29/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 10:32 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bai, deci pana la urma cum e ? Cum zice loveme69 ?
Sus
LoveME69

Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 10:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da mai, asa e cum zic eu!
Sus
beer_belly

MesajTrimis: Joi Ian 05, 2006 10:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

LoveME69 are dreptate!
Sus
HardMetal

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 8:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mda .... naspa Sad, 10x anyway
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Servicii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template