Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
cartela 2 in 1

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii libere
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
smile

Data înscrierii: 29/Sep/2006

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 7:52 am    Titlul subiectului: cartela 2 in 1 Răspunde cu citat (quote)

Ar fi o idee sa existe 2 cartele cu acelasi numar,si sa se poata vb de pe amandoua si primi,putand vb toti dar nu ar mai sa fie un fel de retea in care sa poata vorbi mai multi?????
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 5:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce vrei tu se numeste ab cu minute incluse + grup Laughing
Le gasesti si la Orange si la Vodafone Wink

Si ar fi o brambureala prea mare sa aiba mai multi acelasi nr Confused
Sus
laurentiu

Data înscrierii: 28/Sep/2006
Locație: pitesti

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 9:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar daca e acelasi numar suna ,cand suni pe acel numar, pe amandoua telefoanele,pentru ca ar fi naspa sa auda si altii convorbirile tale, mai ales gagik.
Sus
catas

Data înscrierii: 27/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Mar Oct 03, 2006 3:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai nu i vad rostu cu 2 cartele pe acelasi numar
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
NastiIna

Data înscrierii: 23/Iun/2006

MesajTrimis: Mar Oct 10, 2006 8:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

S-ar crea ditamai nebunia cu tot felu' de incurcaturi.
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Mie Oct 11, 2006 8:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ar fi o idee!!Dar sa mearga ok!!!Ceea ce nu cred pentru ca nu merg bine acum cand e doar una, dar daca ar fi 2 cartele cu acelasi numar!!!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii libere Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template