Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Dintre cele trei mari firme de telefoniemobila,care???
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii generale
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Un nou abonament mi-as face la:
Vodafone
57%
 57%  [ 8 ]
Orange
28%
 28%  [ 4 ]
Cosmote
14%
 14%  [ 2 ]
Voturi totale : 14

Autor Mesaj
alexxx

Data înscrierii: 30/Sep/2006
Locație: Slatina

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 10:39 am    Titlul subiectului: Dintre cele trei mari firme de telefoniemobila,care??? Răspunde cu citat (quote)

As vrea sa imi fac un abonament nou si nu stiu daca sa il fac la orange,vodafone sau cosmote.Ce m-ati sfatui
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bobbys

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Lun Oct 02, 2006 8:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca majoritatea sunt pe vodafone...Sa fii si tu in randul lumii!!!nu????
Finally
Vizitator

MesajTrimis: Mar Oct 03, 2006 7:46 am    Titlul subiectului: Re: Dintre cele trei mari firme de telefoniemobila,care??? Răspunde cu citat (quote)

alexxx a scris:
As vrea sa imi fac un abonament nou si nu stiu daca sa il fac la orange,vodafone sau cosmote.Ce m-ati sfatui

Fa-l in functie de ce te intereseza, nr minute, pret teluri, majoritatea prietenilor p o anumita retea ... !
Sus
Finally
Vizitator

MesajTrimis: Mar Oct 03, 2006 7:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

PS: strange ofertele de la toti operatorii, si vezi ce "iti vine mai bine" ! Dar ideea e sa tii cont, cate minute si alte chestii mai ai, dupa trecerrea celor 3/6 luni magice cand ai de toate !!!
Sus
catas

Data înscrierii: 27/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Mar Oct 03, 2006 3:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acu depinde unde ai mai multi prieteni, orange vodafone, cosmote cade din start, are cele mai proaste oferte la abonamente. Oricum cu cine stii ca vb mai mult , in ce retea e , fa i tot in aia
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
LvND
Vizitator

MesajTrimis: Mie Oct 04, 2006 1:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In final cred ca pe vodafone e mult mai convenabil ... ai minute nationale multe ... , tels ieftine. Parerea mea, ca pe orange iti faci abon, doar daca esti maniac in vorbit si asta numai in ORANGE!!!
Sus
Philip

Data înscrierii: 02/Oct/2006
Locație: Bacau

MesajTrimis: Vin Oct 13, 2006 9:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu cred, ca la momentul actual Orange sunt mai sus decat vodafone. De cand a inceput sa bage kill/best deal-uri, au inceput sa ia fata celor de la Vodafone. Oricum, deocamdata de cosmote nu se poate vorbii ca si concurenta serioasa ... mai au de asteptat si muncit.
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Vin Oct 13, 2006 9:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Philip a scris:
Eu cred, ca la momentul actual Orange sunt mai sus decat vodafone. De cand a inceput sa bage kill/best deal-uri, au inceput sa ia fata celor de la Vodafone. Oricum, deocamdata de cosmote nu se poate vorbii ca si concurenta serioasa ... mai au de asteptat si muncit.

O oferta nu se poate baza doar pe un pret bun la un anumit telefon Confused
Oricum.... depinde ce anume cauti si mai important in ce retea ai majoritatea prietenilor.
Eu de exemplu, desi lucrez pt Vodafone am ab Orange pt ca majoritatea covarsitoare a oamenilor pe care ii sun in afara jobului folosesc reteaua cu nume de fruct Laughing
Philip

Data înscrierii: 02/Oct/2006
Locație: Bacau

MesajTrimis: Vin Oct 13, 2006 10:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"reteaua cu nume de fruct" misto, imi place Laughing . Asta asa e, ca nu se poate baza o intreaga oferta doar pe un pret bun la un anumit tel, dar vezi, ei au sectiunea de marketing buna, pun la inaintare ofertele care sunt decat pt 3/6 luni .... si o fac sa fie frumoasa si atragatoare, ca "romanu' " pun pariu ca nu stie ce semneaza acolo. Majoritatea celor care isi fac abonament, daca ii intrebi ce oferta au, a 2-a zi, EXACT nu stiu sa spuna .... ei vad acolo moooaaa multe minute si gata , Asta ii atrage. Asa ca, inafara de best deal, "reteaua cu nume de fruct" Laughing au si abons/extraoptiuni klumea. Si cum ai zis si u, majoritatea au cunostinte cu numere de orange, si cum orange ofera multe minute in retea, asta atrage !!!
Uite o chestie care mi se pare misto la Orange. Si Vodafone si Orange au scos ofertele pentru elevi/studenti, Campus/Student. Campus e mai misto decat Student, dar optiunea de 1$ scoasa acum de Orange, cred ca bate tot, Optiunea Majorat !
Sus
NastiIna

Data înscrierii: 23/Iun/2006

MesajTrimis: Mar Oct 17, 2006 8:29 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea, ca Orange e mai bun, dovada si faptul ca are mai multi abonati decat orice alte firma de telefonie mobila din Romania. Am vazut la stiri ieri, ca Orange sunt lideri de piata in Romania. Oare d c ? Nu cred ca de prostovani isi fac majoritatea abonamente la Orange Wink !
Sus
Rhadoo
Vizitator

MesajTrimis: Mar Oct 17, 2006 8:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cat cei de la cosmote au ink oferta cu cele 2000min/luna...sunt zic eu pe primul loc Wink
Sus
TRS

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mar Oct 17, 2006 8:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Rhadoo...aici trebuie sa recunosc...ai dreptate Very Happy
Sus
dyablo

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Joi Oct 19, 2006 11:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu la vodafone mi-as face au oferte mult mai misto, si parca nu tzapoesc asa rau!!!
Sus
SeaShell

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Oct 23, 2006 1:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Rhadoo a scris:
Cat cei de la cosmote au ink oferta cu cele 2000min/luna...sunt zic eu pe primul loc Wink

Sunt p primul loc in ceea ce priveste piata cartelelor, dar la abonamente inca ... nu !
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Lun Ian 29, 2007 7:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai acuma fiecare dupa preferinte.. pt mai multe minute, pt un tel la un pret mai special etc. Daca prietenii tai au vodafone, ia'ti vodafone , daca au cosmote ia'ti cosmote daca au orange ia'ti orange. Eu raman fidel orange. Razz
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii generale Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template