Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Orange Student.

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orange
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
FrankTheTank

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 10:31 am    Titlul subiectului: Orange Student. Răspunde cu citat (quote)

Am vazut prin fac. tot felul de afise a celor de la cnx cu campusul lor. La orange am auzit ca programul se numeste Orange Student. Stie cineva ce facilitati ai, ce ti se ofera in acest program Question
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
RED-PLAGE

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 11:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frank, uite-te si u pe site la orange, ca au acolo explicat totul. Dar ideea e in mare, ca trebuie sa ai multi prieteni pe Student sa fie avantajos.
Sus
Silvester

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Pitesti

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 12:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bai la Orange Stundent...e ceva de genu...dak treci de pe cartele PrePray primesti 1$, iar dak treci de pe abonament primesti 25 de mesaje gratuite.....si ai pana la 50%reducere la diferite produse si servicii....ceva de genu asta zic cei de la Orange....
Sus
Need4Speed

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 11:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sincer acum, am citit pe site lor oferta pt. studenti. Nu vi se parte mult mai misto la connex!? Campus cred ca e mult mai bine gandit decat orange student.
Sus
Drag

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 12:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Need4Speed, bai frate mai dai si-n frane.....nu te grabi cu judecat....stii ca defat oferta in general e cu totu alta fata de ce arata ei prin reclame...cel mai bine e sa intrebam la sediu la Orange si ne lamuresc aia......bin da acuma problema e care se duce ca mie mi-e lene....sincer!! Very Happy Very Happy
Sus
shutzu007

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 11:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ba Drag sa stii ca u cam ai dreptate ! Ca niciodata nu e in reclame ce e pe bune in oferta lor. Si intrebatul la ei e cel mai bine! Dar lenea e marreeeee !
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orange Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template