Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Telit

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Probleme cu mobilul!?
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
FrankTheTank

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 10:36 am    Titlul subiectului: Telit Răspunde cu citat (quote)

Am si eu un Telit G82. Si nu am reusit sa ii fac functia de MMS sa functioneze. L-am trimis la service ... am facut toate satarile cum trebuie sa ni vrea, cand ii activez GPRS si incerc sa trim mms, mi se blocheaza si se restarteaza Very Happy ! A mai avut cineva problema mea, sau stiti ce pot face ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
N0va

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Giurgiu

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 12:00 pm    Titlul subiectului: Re: Telit Răspunde cu citat (quote)

Poate avea probleme din fabrica...sau poate functia de MMS era doar prezenta in tel, nu si functiona........
Sus
2zero_zero2

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am si eu o pretena care a avut tel dinasta si avea aceeasi problema. Si pana la urma i s-a spus ca softul telului pt mms este functional doar in Italia Surprised ! Si la noi nu o sa mearga. Asa ca vinde-l cat mai rpd.
Sus
Hacky

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

LA cat era de ieftin Telitu de care vb.....nici nu cred ca avea asa ceva...parerea mea
Sus
paladin99

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 12:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Toata chestia aici este de soft. Trebuie sa gasesti un service bun, si ti-l rezolva imediat. Dar oricum nu poti face mare lucru cu tel ala. Si memorie mica si mai e si monophonic Sad.
Sus
moon-rock

MesajTrimis: Mar Feb 28, 2006 10:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea: vinde-l cat mai poti Laughing
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Probleme cu mobilul!? Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template