Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Windows vs. Symbian
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Aplicatii
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Care este mai bun ?
Windows
30%
 30%  [ 7 ]
Symbian
69%
 69%  [ 16 ]
Voturi totale : 23

Autor Mesaj
TakeThat

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 10:42 am    Titlul subiectului: Windows vs. Symbian Răspunde cu citat (quote)

Care credeti voie ca este mai bun ca sistem de operare pt. Smartphones si pe care il preferati !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Andutzza86

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 10:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu prefer Symbian, windows este limitat si greu de navigat !
Sus
ronaldinhooo

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 10:57 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

windows este foarte plictisitor, symbian este mult mai bun, in special cand ai UIQ ca pe P910, ai cel mai tare smartfhone.
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 11:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Depinde de ce mobil folosesti. Daca esti fan Nokia sau SonyErricson atunci iti va placea mai mult Symbian. Dar daca folosesti un Pocket PC, atunci esti obligat sa folosesti windows.

Dar parca tot windows e mai cool. Se pare ca Microsoft va conduce lumea Twisted Evil !
Sus
TakeThat

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 11:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc pentru ajutor. Imi era foarte greu sa ma decid pentru ca imi placea la nebunie Neonode Nm1, dar o sa trec la Sendo sau Nokia ! 10x !

Ultima modificare efectuată de către TakeThat la Joi Dec 22, 2005 11:56 am, modificat de 1 dată în total
Sus
shutzu007

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 11:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Neonode are propriul addon pentru a personaliza windows-ul si a il face usor de navigat. Eu zic sa alegi NM1 si iti va placea sigur !

Ultima modificare efectuată de către shutzu007 la Joi Dec 22, 2005 11:54 am, modificat de 1 dată în total
Sus
moon-rock

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 11:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt cam neutru eu in ceea ce priveste asta dar cred ca windows-ul e beeton in ceea ce priveste aplicatiile.

Dar totusi, parca nici unu nu e prea reusit in totalitate.
Sus
N0va

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Giurgiu

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 11:57 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ahh, am avut si un mobil cu windows si unul cu symbian, Symbianu-ul era mult mai bun pentru ca era mai usor de utilizat, iar windows pana la urma e cam plictisitor ......
Sus
agent007

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 12:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca Symbian este mult mai stabil si mai matur decat windows-ul. Amandoua au o groaza de aplicatii. Dar totusi aplicatiile windows-ului sunt mai tari ex: mobile IE, windows media inclus si MS office sync.
Indy

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Arad

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 12:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu care credeam ca windows-ul si symbian-ul sunt acelasi lucru... Confused Embarassed
Sus
sugar-babe

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 12:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N0va a scris:
Ahh, am avut si un mobil cu windows si unul cu symbian, Symbianu-ul era mult mai bun pentru ca era mai usor de utilizat, iar windows pana la urma e cam plictisitor ......

sunt de acord cu tine, windows nu e "fun", e stresant si greu - CHIAR SI PENTRU MINE Laughing Cool Laughing
Sus
Ramon

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 12:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am folosit pana acum numai symbian, si imi place f mult, nu as trece pe windows pt nimic
Sus
FrankTheTank

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 12:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce aveti fratilor cu Symbian asta ? Mie nu imi place deloc. E ciudat. Windows Mobile RULZ ! Microsoft sunt cei mai tari !!!
Sus
crazy4u

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 12:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FrankTheTank a scris:
Ce aveti fratilor cu Symbian asta ? Mie nu imi place deloc. E ciudat. Windows Mobile RULZ ! Microsoft sunt cei mai tari !!!

Frank, u the man !!!! Symbian, nici numele nu imi place, parca ar fi un robot in versiunea beta ceva .... Smile !
2zero_zero2

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 9:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Crazy, si ce , trebuie sa iti placa numele ? Ideea e care e mai bun. Si eu zic Symbian oricand face windows-ul in orice situatzie.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Aplicatii Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template