Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Sagem MyX 6 - 2
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sagem
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
aalecs
Vizitator

MesajTrimis: Mar Oct 10, 2006 10:31 pm    Titlul subiectului: Sagem MyX 6 - 2 Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva cum si unde se poate soft-ul de ORANGE dintr-un Sagem?
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Mar Oct 10, 2006 10:33 pm    Titlul subiectului: Re: Sagem MyX 6 - 2 Răspunde cu citat (quote)

aalecs a scris:
Stie cineva cum si unde se poate soft-ul de ORANGE dintr-un Sagem?

scuze! Cum se poate scoate soft-ul
Sus
0describer0

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Sâm Oct 14, 2006 10:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La orice service, autorizat sau ne Wink, telefonul se poate resofta si astfel scapi de chestiile Orange din telefon Wink !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 4:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu stiu de ce soft vorbiti....
poate de tema..

dar stiu sigur ca nu se poate decoda din Orange sa-l pui pe connex pentru ca inca nu exista soft

dragute telefoanele.. dar la comparatie cu sony k700i care are 0.3mpx cu el de 1,3 mpx
a pierdut sagemul.. in schimb a batut si normla la Zoom

mai au de.. perfectat cei de la Sagem..dar sunt destul de ieftine Wink
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 23, 2007 5:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DanNokia a scris:
nu stiu de ce soft vorbiti....
poate de tema..

dar stiu sigur ca nu se poate decoda din Orange sa-l pui pe connex pentru ca inca nu exista soft

dragute telefoanele.. dar la comparatie cu sony k700i care are 0.3mpx cu el de 1,3 mpx
a pierdut sagemul.. in schimb a batut si normla la Zoom

mai au de.. perfectat cei de la Sagem..dar sunt destul de ieftine Wink

Sagemul My X6-2 al meu l'am cumparat dupa ce am avut un K700i, dar nu te supara se vede diferenta de camera si la filmat. si cu softul .... nu se poate scoate softul din cate am auzit ca am fost la nush cate service-uri dar in schimb mi'au zis ca se poate decoda....asta nu inseamna ca isi va pierde softul de orange? nu inteleg...
J3N

MesajTrimis: Mie Ian 24, 2007 2:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stiu care e treaba cu deocdare, ca pierzi garantia, dar softul orange acela cu meniul in stanga pe display e f nashpa...chestia aia ma intereseaza, sa nu mai apara meniul acela pe ecran si sa pot pune teme Smile
J3N

MesajTrimis: Mie Ian 24, 2007 6:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asta e ... oricum e fain telefonul Very Happy
J3N

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 6:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se zice ca Sagem My X6-2 suporta card pana la 256 MB. Este adevarat sau este doar un zvon ? Unii zic ca eu au avut si card de 512 MB la el si a mers fara probleme...
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 2:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
Se zice ca Sagem My X6-2 suporta card pana la 256 MB. Este adevarat sau este doar un zvon ? Unii zic ca eu au avut si card de 512 MB la el si a mers fara probleme...

J3N VEZI CA TE POTI INTERESA
EXISTA :INTERNET.
PANA TE MAI STROFOCAI SA SCRI AICI... ZVONURI.. CREZI CA NOI VB. DE SAGEMUL TAU?
DA-I UN SEARCH PE NET SI CAUTA DACA ESTI INTERESAT. DACA NU ESTI IN STARE ZI-MI IN PRIVAT SI TE AJUT EU.
Sus
J3N

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 2:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine mai, daca ma poti ajuta, ajuta-ma.
Daca l-am cumparat de la Orange, se poate decoda sa mearga si pe vodafone ?
Compaq

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 6:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
Bine mai, daca ma poti ajuta, ajuta-ma.
Daca l-am cumparat de la Orange, se poate decoda sa mearga si pe vodafone ?

DE CE SA NU SE POATE DECODA MAI OMULE??????
MAI ALES CA E DIN ROMANIA SI NICI NU SE MAI PUNE PROBLEMA.
Sus
J3N

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 6:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai am fost la mai multe service-uri, chiar azi am fost si mi-au spus ca nu cred ca se poate decoda, dar sa ma duc maine sa incerce...
J3N

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 6:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

M-am dus la un service care mi-a fost recomandat care se ocupa cu telefoane.
J3N

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 6:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mersi Very Happy
Compaq

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 7:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ACUM SA NE ZICI CE AI REZULVAT DUPA CE AI FOST
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sagem Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template