Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Oferta

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cosmote
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Scarecrow

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi Dec 15, 2005 3:03 pm    Titlul subiectului: Oferta Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva ce oferte au la Cosmote......
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Over

Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 11:22 am    Titlul subiectului: Re: Oferta Răspunde cu citat (quote)

Chiar e cineva care stie cum e treaba cu Cosmote.....poate e vreo oferta tare si.......de ce nu? Merita incercat:D
Sus
NFSu

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Iasi

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 1:00 pm    Titlul subiectului: Re: Oferta Răspunde cu citat (quote)

Ma bag si eu..... Very Happy
Sus
0describer0

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 1:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bai, am auzit eu ca la abonemente, cel mai ieftin e de 17 dolari sau ceva de genu' ... dar la cartele sunt beton, ai un an in fiecare luna 3 euro cadou Shocked ! la telefoane nu stiu ce preturi si ce oferte au, stie cineva ?
Sus
kisser}{

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 9:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mai, sunt ele scumpe abonamentele la Cosmote, dar ai o groaza de minute nationale incluse. Si sunt destul de ieftine si tels-urile, am vazut ca au si ceva tels color GRATIS pentru abonamente.
Sus
Ramon

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 12:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adevarat n-are strica sa ma interesez umpic....poate e ceva ce merita......
Sus
crazy4u

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 12:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Au astia de la Cosmote la oferte de abonamente ... sa-ti ajunga. De la 3 euro pana la 53 ! Si minute intre 10 si 480 nationale. Mai detaliat uitat-va pe site lor.
HardMetal

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 11:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La abonamente, mie mi se par cam scumpe pentru numarul de minute gratuite incluse. Ei insa pun accent pe tarifele unice mai mult decat pe nr de minute incluse. Pe mine nu prea ma impresioneaza asta.
Sus
RED-PLAGE

MesajTrimis: Joi Ian 05, 2006 2:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

HardMetal a scris:
La abonamente, mie mi se par cam scumpe pentru numarul de minute gratuite incluse. Ei insa pun accent pe tarifele unice mai mult decat pe nr de minute incluse. Pe mine nu prea ma impresioneaza asta.

Si eu la fel! Mai bine mai mult minute si tarife mai mari sau diferentiate pe retele decat asa cum au ei.
Sus
Kano

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 1:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din cate am inteles io cica au cel mai ieftin abonament de pe piate 3.5$ si 10 min gratuite pe luna si nush cate mesg gratuite, deci pt oameni care nu vb mult si vor abonament ca sa nush faca probleme cu reincarcarea eu zic ca asta e cel mai marfa Wink
Sus
ronaldinhooo

MesajTrimis: Lun Feb 20, 2006 1:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bey, ati vazut, acum au oferte cu Mobile oferite gratis nu numai la abonamente ci si la cartele! Astia e schmecheri rau de tot Very Happy !
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Mie Mar 01, 2006 10:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acum de martisor, de primavara asa, au mai scos astia vreo oferta noua ?
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cosmote Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template