Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Modelele K !
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Need4Speed

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 1:32 pm    Titlul subiectului: Modelele K ! Răspunde cu citat (quote)

bai, am vazut ca mobs astea k300/500/700 sunt la preturi acceptabile si au o gramada de functii ! Care e punctul lor slab, e ceva in plus de stiut ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Over

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 1:35 pm    Titlul subiectului: Re: Modelele K ! Răspunde cu citat (quote)

Need4Speed a scris:
bai, am vazut ca mobs astea k300/500/700 sunt la preturi acceptabile si au o gramada de functii ! Care e punctul lor slab, e ceva in plus de stiut ?

Singurul punct slab de care am auzit, si din pacate e destul de imp, e ca cica ar avea probleme cu joystick-ul.....adik cedeaza destul de repede......cam nasol nu?
Sus
M@triX

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 8:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu am avut un K500 si cam in 2 luni deja joystick-ul era arza. Si pot spune ca am avut f mare grija de el ... dar degeaba ...! La inceput e belea telu' dar dupa incepe sa te streseze !
Za_Star

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Pitesti

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 9:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu mi-am luat unul acum mai bine de 6 lun, si pot sa zic ca pana acum n-am avut nici o problema cu el...e super marfa
Sus
paladin99

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 11:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ba fratzilor si daca se strica rpd, care e problema? Daca e nou ai garantzie la el un an. Si il rapara aia. Daca il ai la mana a2-a, ghinionul tau.
Sus
Kano

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 3:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Serios vb.......chiar au asa probleme?
Sus
paladin99

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 8:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Kano a scris:
Serios vb.......chiar au asa probleme?

Sa stii ca chiar au, adica majoritatea au joystick-ul foarte slab. Dar e ca o regula nescrisa, joystick-urile se strica repede. Sad
Sus
Sammy

Data înscrierii: 21/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 12:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu unu nu am auzit pana acum pe nimeni...sa aiba probleme cu joystick, insa poate asa o fi? nush......
Sus
Hacky

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adevaru e ca nici eu nu prea am auzit de problema asta....da' sa-i lasam pe cei care se pricep sa dea verdictul
Sus
HardMetal

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 9:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Verdict dat: Nu au ele nici o problema cu joysticu', dar sunt unii mai de la tzara asa si nu stiu cum sa umble cu ele. Ca normal ca daca apesi ca tzaranul pe joystick-ul ala, pana la urma nu mai functioneaza cum trebuie. LOGIC, nu?
Sus
Mutly_the_Dog

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 12:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fratilor, k ca k Laughing dar ce ziceti de W !!!!!!???!?!? alea sunt ciumegi de tot !
Sus
VW

Data înscrierii: 29/Apr/2006

MesajTrimis: Sâm Apr 29, 2006 8:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Prea scumpe, K750 e mai cool !
darkness
Vizitator

MesajTrimis: Mar Mai 02, 2006 6:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

VW a scris:
Prea scumpe, K750 e mai cool !

si k750i e si mai cool Laughing Cool
Sus
VW

Data înscrierii: 29/Apr/2006

MesajTrimis: Mar Mai 02, 2006 7:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing True True. Da costa "i-ul" ala Very Happy
SOni
Vizitator

MesajTrimis: Joi Iun 08, 2006 11:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt curios, cat vor mai dezvolta modelele astea K !
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 1 din 4

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template