Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Modelele K !
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
JimmyChoo

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Vin Iun 09, 2006 2:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva daca e vreo diff intri SE K750 si SE K750i ?!??!?!??!?!?!?!??!?????????????????????????????
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Apocalyps

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Mar Iul 11, 2006 8:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

JimmyChoo a scris:
Stie cineva daca e vreo diff intri SE K750 si SE K750i ?!??!?!??!?!?!?!??!?????????????????????????????

Da, de litera. In Europa e cu "i" !
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Dum Iul 16, 2006 12:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mai precis: modelul de baza este K750. De aici se dezvolta K750i care e identic si poate fi folosit in Europa, Africa si ceva tari din Asia. La unele modele (nu si K750) mai poate aparea "a" modele pentru Americi sau "c" modele pentru China.
Deobicei Nokia odata cu introducerea i-ului mai aduce si ceva inbunatatiri, dar ceilalti producatori pastreaza in mare parte modelul de baza.
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Lun Iul 17, 2006 12:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Inafara de Nokia, si Motorola, mai baga ceva la "i" Very Happy !
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Dum Iul 23, 2006 7:46 pm    Titlul subiectului: sony ericcson Răspunde cu citat (quote)

la k300/500/700 da joystick-ul se strik km repede .. da la k750i W-uri ... aici .. jos palaria .. bv celor de la sony ericcson ..respectele mele
Sus
Goro

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Iasi

MesajTrimis: Lun Iul 24, 2006 8:46 am    Titlul subiectului: Re: sony ericcson Răspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:
la k300/500/700 da joystick-ul se strik km repede .. da la k750i W-uri ... aici .. jos palaria .. bv celor de la sony ericcson ..respectele mele

Da, asa e, dar intrebare : D c nu au pus si pe k300/500/700, joystick BUN, ca pe W-uri ?!?!?!
Sus
catas

Data înscrierii: 27/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Lun Oct 02, 2006 11:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am avut k300 si in 1 an n-am avut nici o problema cu el, iar acu am k700 si de 6 luni nu am nici o problema, dar nu prea mi place cum filmeaza camera
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
senate0rz

Data înscrierii: 25/Aug/2006

MesajTrimis: Mar Oct 10, 2006 7:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

catas a scris:
Eu am avut k300 si in 1 an n-am avut nici o problema cu el, iar acu am k700 si de 6 luni nu am nici o problema, dar nu prea mi place cum filmeaza camera

Tu poate ai avut noroc ... ca de ex am avut nistre preteni care au avut K700i, unul chiar il mai are si acum si toti au avut probleme cu joystick-ul s cu softul. Daca umplii prea mult telu' , ii lasi putina memorie libera, se duce softu', lucru care nu ar trebui s se intample la un tel performant.
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Dum Oct 29, 2006 7:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu am sk k700i tot de un an de zile...
sunt multumit de el..... este un telefon bun.. la-s schimba da .. deh de unde bani...
este un telefon foarte rezistest...
nu am aavut probleme cu joystikul.. deloc
bateria 2-3 zile

singura problema am obs. la unii priteni.. ca atunci cand se umple memoria functioneaza foarte incet
eu nu am avut probleme...
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Dum Ian 28, 2007 7:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu am avut K500i si K700i, la K500i in vreo 5-6 luni joysitckul nu mai mergea asa bine ca la inceput, dar la K700i abia dupa 9-10 luni a inceput sa se miste mai greu. Asta depinde si cum ai grija de el, si unde il ti !
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 3:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

modelele k sunt foarte reusite si foarte rezonabile ca pret.
Sus
J3N

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 3:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

K800 , inca astept sa scada pretul... Razz
Compaq

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 5:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
K800 , inca astept sa scada pretul... Razz

VRE- SA TRECI DE LA 2 MEGAPIXELI DE LA SAGEMU TAU LA 3?
Sus
J3N

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 5:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sagemul meu my x6-2 are 1.3 MPX, deci ar fi un salt mai mare Very Happy
Compaq

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 2:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
sagemul meu my x6-2 are 1.3 MPX, deci ar fi un salt mai mare Very Happy

DA ... E CEVA!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 2 din 4

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template