Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Zapp vs. Cosmote

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Zapp
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Ce ai alege ?
Zapp
16%
 16%  [ 1 ]
Cosmote
83%
 83%  [ 5 ]
Voturi totale : 6

Autor Mesaj
MrGO

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm Oct 14, 2006 10:31 am    Titlul subiectului: Zapp vs. Cosmote Răspunde cu citat (quote)

Cosmote a intrat in fortza pe piatza si a acaparat destui clienti pentru un newcommer. Credeti ca in timp, peste 1/2 ani, Cosmote va batea Zapp-ul? Ma refer la nr. de clienti si oferte de telefonie mobila!
Care credeti ca este in momentul de fatza superior ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vizitator

MesajTrimis: Joi Oct 19, 2006 10:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zappul pentru ca are mai multe oferte si are si multe oferte pentru firme....
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu zic ca, Cosmote
majoritatea studentilor au Cosmote.. ca au cartela aceea cu 2000 de min. in retea sau aceasta cu 200 de min in retea si 200 de sms-uri

nu cunosc numarul de clienti al acestor firme
Daca voi sunteti informati v-as ruga sa postati sa vedem diferenta
Eu mai am colegi care stau la Tzara si mi-au spus ca s-a inceput a pune retele de cosmote si acolo
deci .. se extinde mai mult ca Zapp
La telefoane.. Zapp dupa cum stiti in aferta au telefoanele acelea ''Z'' care sunt de p calitate inferioara .
Am discutat pe tema asta cu un operator de la Zapp si mi-a spus ca aceste te;lefoane au o alianta cu Samsung..
aici specific ca vorbesc din parerea personala si din ce am inteles Wink
1.cosmote
2.zapp
Sus
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si cand nu or sa mai fie acele cartele, ca nu mai e mult pana atunci!!!!
Sus
bobbys

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 12:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Or sa aiba alta oferta la fel de atragatoare!!! Wink Idea Idea
sorin29
Vizitator

MesajTrimis: Mie Noi 15, 2006 1:13 pm    Titlul subiectului: cosmote Răspunde cu citat (quote)

Laughing ,daca mai vin cu o oferta tare de sarbatori
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Joi Noi 16, 2006 1:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De sarbatori nu baga si ei iar cartela cu 2000 de minute???
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Joi Noi 16, 2006 2:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
De sarbatori nu baga si ei iar cartela cu 2000 de minute???

nu scrie nimik de asa ceva pe siteul lor Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Vin Noi 17, 2006 1:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai nu o scrie dar ma gandeam ca fac si ei in asa fel incat sa aiba mai multi clienti!!!
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Mar Noi 21, 2006 8:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Pai nu o scrie dar ma gandeam ca fac si ei in asa fel incat sa aiba mai multi clienti!!!

pai atunci sa visezi la noapte 10.000 de minute.. ca poate baga .. cine stie Laughing
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Vin Noi 24, 2006 10:25 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hmmm, nu trebuie sa visez eu, eu ziceam ca nu scrie, dar poate de in viitor vor baga, adica mai aproape de sarbatori!
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Sâm Ian 27, 2007 10:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cosmote ... inca ca nr de clienti nu cred ca a depasit Zapp...Dar oricum o sa fie f curand mai tari ca zapp Razz
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Sâm Ian 27, 2007 7:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zapp are oferte cu minute doar in retea pe cand cosmote... Razz
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 3:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FARA DISCUTII COSMOTE E MAI BUN
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Zapp Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template