Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Meniu ascuns !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alcatel
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
LoveME69

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 2:22 pm    Titlul subiectului: Meniu ascuns ! Răspunde cu citat (quote)

Am auzit ca mobilele alcatel mai au un meniu ascuns, unde poti vedea cat % mai ai din baterie ! Si inca o functie interesanta, mai au si antiradar. Este adevarat ? daca da, cum se intra in meniul acela ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
RED-PLAGE

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 11:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, au meniu ascuns ... dar in el nu cred ca este si antiradar. Pentru a intra in acel meniu trebuie tastat : 000000* ! 0 = zero.
Sus
white_horse

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 12:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu este mey, anti radar Laughing ! Despre ce vorbiti voi se numeste checker si este o vrajeala ce testeaza pixelii disply-ului. Dar totusi nu v-as recomanda sa va bagati nasu' pe acolo. Smile
Sus
Hacky

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

white_horse a scris:
Nu este mey, anti radar Laughing ! Despre ce vorbiti voi se numeste checker si este o vrajeala ce testeaza pixelii disply-ului. Dar totusi nu v-as recomanda sa va bagati nasu' pe acolo. Smile

Mijto faza....asha ma antiradar... Laughing Laughing .....nu v-ati prins si voi ca tot va luati amenzi si asa Smile
Sus
SE7EN

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 9:20 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tare faza, auzi la ei, antiradar in telefon Smile. Dar tutusi cine stie, poate se gansesc ei pana la urma sa puna si in tel asa ceva Laughing .
Sus
Vizitator
Vizitator

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 11:33 am    Titlul subiectului: RADAR Răspunde cu citat (quote)

loloiiiii Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 5:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smile)))))

ZICE-TI-MI SI MIE CA EU VA TOT SPUN :p

ARE O CUNOSTINTA DE-A MEA ALCATEL 735 UNDE SA INTRU?

MULTUMESC
Sus
frames

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mie Noi 01, 2006 8:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai s-a mai spus apesi 000000* (0-zero).., dar se dadea si un sfat sa nu incerci!!Daca incerci sa ne spui si noua.please
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alcatel Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template