Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Credibilitate

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cosmote
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
SeaShell

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 9:59 am    Titlul subiectului: Credibilitate Răspunde cu citat (quote)

Cosmote, s-a lansat din CosmoRom. Ce credeti, vor avea aceeasi soarta ? Sau de data aceasta vor fi un concurent serios pe piata !?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
superstar

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 11:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea ca acum s-au schimbat multe. Nu mai e acelasi lucru .. investitori straini si oferte mult mai multe.
Sus
Shmecheru'

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 11:20 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

superstar a scris:
Parerea mea ca acum s-au schimbat multe. Nu mai e acelasi lucru .. investitori straini si oferte mult mai multe.

Cam asa ceva. Acum sunt la inceput, dar vor avea sigur oferte mai misto decat ceilalti pentru a-si atrage clienti. Poate mai incolo o sa o lase mai moale.
^sin-te^

MesajTrimis: Joi Ian 05, 2006 11:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu se stie cu lasatul mai moale, eu cred ca o sa continue cu ofertele tari, pentru ca au mult de recuperat, pana ajung din urma liderii pietei...
Sus
SeaShell

MesajTrimis: Vin Feb 03, 2006 4:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bah, ce lasat mai moale, au oferte din ce in ce mai misto, acum tot fac reclame la abonamente si mobile gratis sau la preturi super mici.
Sus
ae_aex

Data înscrierii: 04/Apr/2006
Locație: mangalia

MesajTrimis: Mar Apr 04, 2006 10:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si cand le`o cadea reteaua la aatia .. si or da faliment ,... atunci atunci sa mia vb de cosmote ... daca rezista astia un an ... sunt tari ..
Merlin

Data înscrierii: 05/Apr/2006
Locație: Tg.Jiu

MesajTrimis: Lun Apr 10, 2006 8:32 am    Titlul subiectului: DC nu?.....si Cosmoteu Răspunde cu citat (quote)

Ba astia de la cosmote vor sa faca ceva klumea....ganditi-va doar la faptul ca de cand sau lansat (si nu e mai mult de juma de an)...a avut cele mai tari oferte de pe piata....bineinteles acuma e normal pentru ca altfel nu aveau cum sa castige teren.....da oricum io zic ca s-au bagat klumea in treaba asta ca nu o sa mai pice precum cosmorom....cu timp o sa rezolve si cu reteaua..semnalu...si liniile astea mereu ocupate...
Au inceput in forta si o sa continue asa....si in plus ganditi-va ca putina varietate de provideri de telefonie mobila si la noi in tara nu strica....mai scade pretu Razz

Eu unu pentru oferta aia cu 2000 de minute am tot respectu...am vb de mi-a transpirat bateria Laughing Laughing
Sus
2zero_zero2

MesajTrimis: Lun Apr 10, 2006 9:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cum sa nu reziste astia fratzilor, acum iar au bagat oferta ciumeaga, credit dublu, sa imi bag picioarele, sunt curios cat o sa o mai tina asa ... !
Sus
paladin99

MesajTrimis: Vin Apr 28, 2006 1:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

COSMOTE - love of my life Very Happy !
Sus
Mezzo

Data înscrierii: 04/Mai/2006
Locație: Tg.Jiu

MesajTrimis: Joi Mai 04, 2006 2:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cei de la cosmote....bai parerea mea e ca vor sa se impuna serios pe piata...insa pot face asta numai prin oferta klumea....altfel nu au nici o sansa, connex si orange sunt destul de bine bagati...oricum acuma hai sa privim si din punctul nostru, al utilizatorilor....putina concurenta nu strica nu?....mai prindem si noi o oferta...ne bucuram si noi de ea....acuma razboiul e al lor...noi tre doar sa profitam:P Wink
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cosmote Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template