Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
X300

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Panasonic
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 2:40 pm    Titlul subiectului: X300 Răspunde cu citat (quote)

Vreau sa cumpar si eu mobilul asta. Cam de atat am bani. Ce ziceti, e bun, merge, are ceva puncte slabe ... baterie semnal ... ! Multumesc pt. ajutor.

Ultima modificare efectuată de către OceanBoy la Joi Dec 29, 2005 9:47 am, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Lighter

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 2:42 pm    Titlul subiectului: Re: X300 Răspunde cu citat (quote)

E super tare da....cred ca e o gramada de bani....super marfa treaba cu ecranu... Very Happy
Sus
FrankTheTank

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 2:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miso misto mobilul, a avut un amic de-al meu. Nu-ti face probleme dpdv al bateriei, te tine cam 4 zile asea. De semnal nush ... asta e mai mult de provider.
Sus
Scarecrow

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 3:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E tare tel.....iar chestia cu ecranul te da pe spate, cea mai tare idee....... Smile
Sus
NOS

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 11:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Telu asta RULZZZZ ! Beton, nu cred ca are puncte slabe, e poate pretzul pentru unii. Smile
Sus
SE7EN

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 9:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hai ca daca mai stai asa dupa noi sa vezi ca iti zicem, o sa ii scada pretzul si o sa ai bani de altu' mai scump si atunci o sa ne intrebi de ala .... Laughing ! Grabeste-te.
Sus
UserQL

Locație: Timisoara

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 9:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing Laughing
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 9:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

SE7EN a scris:
Hai ca daca mai stai asa dupa noi sa vezi ca iti zicem, o sa ii scada pretzul si o sa ai bani de altu' mai scump si atunci o sa ne intrebi de ala .... Laughing ! Grabeste-te.

Hmm, mda, nice, ai dreptate. Dar cred ca pe asta o sa il iau. Totusi oricum dupa revelion ! Sper sa nu ii creasca pretzul Smile !
Sus
beer_belly

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 8:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

SAL. Bey baietzi, cam cat mai e un tel dinasta acum la mana doua? Wink
Sus
Andutzza86

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 10:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ingenioasa chestia cu ecranu care sare .... dar de curiozitate, cum e inauntru ? pe partea pe care e inauntru ... ?
Sus
joy_of_life

MesajTrimis: Vin Iun 23, 2006 8:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frumos, frumos, ca sare ecranu', dar dupa o utilizare indelungata sau intensa, nu se "fute" pardon de expresire, mecanismul ala acolo ?
Sus
Andy16

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Braila

MesajTrimis: Joi Ian 11, 2007 10:06 am    Titlul subiectului: yo nu prea til recomand Răspunde cu citat (quote)

Este posbil ca acel arc de la ecran in timp sa numai fie destul de bun si sa te trezesti in loc de un un ecran cu un balansoar care se deschide intr-una nus ff rezistente cu ecran ala....ca design e perfect dar...faci cum crezi
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Panasonic Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template