Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
oferta zapp????

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Zapp
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
tiger

Data înscrierii: 24/Oct/2006
Locație: Oradea

MesajTrimis: Mar Oct 24, 2006 9:24 am    Titlul subiectului: oferta zapp???? Răspunde cu citat (quote)

Ce oferta de la zapp pentru doua mobile e mai acceptabila????vreau sa imi iau si era o oferta cu fiecare telefon cu 1000 de minute .cat trebuie platit pentru fiecare???
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 10:07 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred ca mai e oferta cu 1000 de minute, dar vezi ca s-ar putea sa aib aun site, sau incearca la un dealer zapp!!! Idea
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Dum Noi 05, 2006 10:49 am    Titlul subiectului: Re: oferta zapp???? Răspunde cu citat (quote)

tiger a scris:
Ce oferta de la zapp pentru doua mobile e mai acceptabila????vreau sa imi iau si era o oferta cu fiecare telefon cu 1000 de minute .cat trebuie platit pentru fiecare???

acum vre-o 2 zile am vazut la Tv ca faceau reclama cu 1000 de minute in retea.
Cel mai bine ar fi sa te duci la un magazin de-al lor si sa te informezi ca siteul lor e putin cam incurcat Wink
Sus
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Mie Noi 08, 2006 11:03 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mai e oferta ai acu 1000 de minute...sau au bagat-o din nou???
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Feb 13, 2007 9:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ceea ce ii duce in jos pe cei de la Zapp, zic eu, sunt ca au oferte cu minute doar in retea. Mai sunt si alte chestii care ii duc in jos...
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Mar Mar 13, 2007 3:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da....cam asai...si erau si tel alea..care nu puteai sa pui sim Evil or Very Mad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
J3N

MesajTrimis: Mar Mar 13, 2007 3:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

jmenar a scris:
da....cam asai...si erau si tel alea..care nu puteai sa pui sim Evil or Very Mad

da Sad ...
smoke

Data înscrierii: 29/Sep/2006

MesajTrimis: Joi Mar 29, 2007 9:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

aedvaraul e cas unt singurii care nu merg telefoanele pe nici o retea pt ca nu au cartele ....sunt chiar nbaspa si oferte sincer nu prea m-a atras nici una!!!
Sus
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Joi Mar 29, 2007 9:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cam slabi astia de la zapp Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
J3N

MesajTrimis: Dum Apr 08, 2007 9:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

f slabi Very Happy ... doar minute in retea, asa n-are rost !
zapper

Data înscrierii: 01/Iun/2007

MesajTrimis: Vin Iun 01, 2007 5:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aveau si minute nationale... dar partea proasta era ca nu mai erau alea in retea.

Acu insa s-a reglat si treaba asta. Ai si minute nationale si nelimitat in retea mie unul imi trage in jos factura, e drept majoritatea prietenilor si partenerilor mei au Zapp.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Zapp Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template