Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Prea multe reclame???

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
fighterFox

Data înscrierii: 09/Oct/2006
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar Oct 24, 2006 11:46 am    Titlul subiectului: Prea multe reclame??? Răspunde cu citat (quote)

Cei de la vodafone isi fac prea multa publicitate pentru ceea ce sunt?????Intr-un fel si lumea le face publicitate fara sa vrea!!!Dar sunt buni si merita sau sunt mai buni cei de la orange???
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 10:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca au mai multe oferte convenabile, si mai ales minute, fara prea multe stelute!!!!
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Dum Noi 05, 2006 10:38 am    Titlul subiectului: Re: Prea multe reclame??? Răspunde cu citat (quote)

fighterFox a scris:
Cei de la vodafone isi fac prea multa publicitate pentru ceea ce sunt?????Intr-un fel si lumea le face publicitate fara sa vrea!!!Dar sunt buni si merita sau sunt mai buni cei de la orange???

NU PUTEM FACE O COMPARATIE DECAT DACA LUAM FIECARE OFERTA DE ABONAMENT , TAXARE PE MINUT, CARTELE, PRETUL TELEFOANELOR ETC
DECI NU LE PREA VAD ROSTUL...ASA E IN OCCIDENT NUMAI RECLAMELE SUNT DE 100 DE ORI MAI MULTE.. DECI TRE SA NE ADAPTAM SI NOI ..IN 2007 INTRAM CU FORTA IN UE Wink Wink
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template