Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
P860
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Samsung
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
shutzu007

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 10:01 am    Titlul subiectului: P860 Răspunde cu citat (quote)

Shocked Ce ziceti fratilor de tel asta? Parerea mea ca ii rupe pe cei de la nokia cu N series lor cu tot ! Laughing Dar totusi, cand il lanseaza ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mutly_the_Dog

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 10:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bai, e genial telu, camera de 5 MP Shocked WOW !!!! Ce rezolutie or avea mah, pozele de pe mob ala? Very Happy
Sus
agent007

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 10:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred ca e real. Parerea mea ca mint, de ce nu arata dimensiunile sau detalii despre baterie? Si chiar daca ar fi real, de ce nu il lanseaza odata ?

Ultima modificare efectuată de către agent007 la Mar Dec 27, 2005 10:22 am, modificat de 1 dată în total
Sus
ronaldinhooo

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 10:21 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Real, ne real, va dati seama la 5mp si si 16 milioane de culori, ce pretz o sa aiba ... 30000 de euro !!! Laughing Laughing
Sus
moon-rock

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 10:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De banii astia, sincer daca as avea, mi-as lua masina Very Happy ! E prea mult telu' asta pentru mine ... ! Unu cu 65k de culori ce are ?
Sus
superstar

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 10:31 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred ca ar avea nici un motiv sa minta despre asa ceva. Eu sincer deabia astept sa il lanseze si in europa. Dar totusi sper sa nu fie exagerat de scump Very Happy ! Ca atunci poate imi iau si eu unu' !
Sus
zathura

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 10:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

agent007 a scris:
Nu cred ca e real. Parerea mea ca mint, de ce nu arata dimensiunile sau detalii despre baterie? Si chiar daca ar fi real, de ce nu il lanseaza odata ?

Versiunea CDMA a fost lansata in Korea, deci mobilul nu este o minciuna si pretzul nu este imens, e acceptabil. Uitati-va pe sites de la samsung sau anycell, din korea.
Sus
joy_of_life

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 10:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar in europa, de ce amana atat de mult? Misto mutare, sa ne tina in suspans atata timp pentru a putea cere pentru el un pret imens.
Sus
Blumun

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

True...true...very true Smile
Sus
kisser}{

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 8:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

joy_of_life a scris:
Dar in europa, de ce amana atat de mult? Misto mutare, sa ne tina in suspans atata timp pentru a putea cere pentru el un pret imens.

Pai si daca ar face asa si ar baga un pretz dinala imens, nu crezi ca si-ar lua tzapa! Ca nu ar fi prea ca ar fi multi care sa nu aiba ce face cu atatia bani.
Sus
scanteie

Data înscrierii: 14/Apr/2007

MesajTrimis: Dum Apr 29, 2007 6:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu imi place de loc ii super urat telul nu se compara cu cei de la nokia mai ales cele din seris N k are 5 mpx camera mare lucru si n 95 ii mult mai bu nsi are functii mult mai bune
Sus
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Dum Apr 29, 2007 8:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mi se pare chair bun telu si e comparabil cu modele n de la nokia.. n95 de ex Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
scanteie

MesajTrimis: Lun Apr 30, 2007 7:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mortal ecranu Razz
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Lun Apr 30, 2007 9:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da...parca functiile la prima vedere impresioneaza dar sigur daca il vei compara cu un alt telefon care la prima vedere are aceleasi functii, P860 pierde ! ... oricum este destul de bun Smile
scanteie

MesajTrimis: Vin Mai 11, 2007 1:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

numi place deloc P860 nu are cum sal intrece pe cei de la Nokia mulat ma ibun ii N95 tot 5 MPX are camera si mult mai destept si un design mult mai bun. Nokia ii cel mai bun producator de telefoane
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Samsung Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template