Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
M65

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Siemens
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Aqvilla

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 10:52 am    Titlul subiectului: M65 Răspunde cu citat (quote)

Ca tot sunt numai tels cu clapeta pe aici, sa mai schimbam un pic. Nu credeti ca ar merita mai mult M65 decat CF75 ?!?

Ultima modificare efectuată de către Aqvilla la Mar Dec 27, 2005 10:56 am, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Angel24

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 10:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu as alege M65. E si mai ieftin si are si 1MB mai mult mermorie Smile) !
Sus
Aqvilla

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 10:57 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si intreb asta pentru ca nu sunt hotarat pe care sa il aleg.
Sus
december_rain

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 11:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acum, depinde si de ce preferi tu, bar sau cu clapeta. Sincer M65, mie mi se pare si un pic cam maricel, poate de la frame-ul ala anti shoc. La caracteristici sunt aproape la fel, !mb diferenta de memorie pt M si display-ul un pic mai mare.
Sus
M@triX

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 11:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu sunt de parere ca CF75 e superior. Nu cred ca iti trebuie la un mobil atat de mult anti shoc, praf si ce chestii dinastea mai are. Mai importanta zic eu ar fi functia de EDGE ce se gaseste la CF si la M nu. Dar oricum, e mult mai elegant CF75! CF75 >>> M65
sugar-babe

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 8:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu as alege CF75. M65 mi se pare mult prea mare, caramidos asa Smile. Pe bune acum diferentele de performante sunt practic insesizabile. Si CF e si model mai nou.
Sus
Blumun

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DA!....dar poate si mai scump...... Wink
Sus
Whitey

Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 9:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Diferenta de pret nu e mare. Dar eu oricum prefer M65. Sunt un pic mai sportiv si daca imi cade ala cu clapeta pe jos ... si mai rau, intr-o balta .. am pus-o. Si oricum si ca design e mai beton M. A, EDGE, ma doare pe mine undeva ca nu are Smile !
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Siemens Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template