Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
MY Z-55
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sagem
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
JerrY00

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 11:38 am    Titlul subiectului: MY Z-55 Răspunde cu citat (quote)

Uite si un model de tel slide misto al celor de la Sagem. Ce parere aveti. S-au intrecut pe ei insisi? Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Need4Speed

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 11:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frumushel, dar totusi antena aia acolo, chiar nu se putea fara ea ? Si umpiculetz mai multa memorie si le reusea si lor.
Sus
Shmecheru'

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 11:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ba baietzi, lasatii pe astia de la Sagem, ca sunt varzaaaa ! Totusi modelul asta aduce un pic a telefon Wink !
HardMetal

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 11:57 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Voua nu vi se pare ca arata mai bine inchis decat deschis ? Very Happy
Sus
Blumun

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N-am auzit de modelu' asta.....ia sa arunc sio o privire.....brb Very Happy
Sus
Blumun

Data înscrierii: 21/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ba e misto telu....dc sunteti rautaciosi?
Sus
ciaraXYZ

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 9:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frumushel .. dar cei de la Sagem inca nu au reusit sa faca un tel. klumea. Ori e nasol ca design, ori nu are nush ce functie, ori are antena ..... ! Ori se lasa, ori se apuca serios de munca Sagem ca asa tot varza or sa ramana.
Sus
Need4Speed

MesajTrimis: Joi Ian 05, 2006 9:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Need4Speed a scris:
Frumushel, dar totusi antena aia acolo, chiar nu se putea fara ea ? Si umpiculetz mai multa memorie si le reusea si lor.

Si am mai uitat ceva, ma scuzati! Nici nu filmeaza si e super nasol cand e "deschis" adica slided. Si probabil ce s-au gandit ei cand au pus antena, lasa ca oricum nu se observa daca telu e deschis(adica dat in sus :"slided") Laughing
Sus
Murfy

Data înscrierii: 07/Ian/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 2:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ba e un tel ca oricare altu.....cu calitati si defect....mie unu mi se pare klumea
Sus
shutzu007

MesajTrimis: Vin Mar 03, 2006 9:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ba, aproape ca l-au reusit pe asta ! mai aveau un pic ... stiti cum e , just a little bit Laughing !
Sus
Gobler

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Tg.Jiu

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 12:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pe mine ma streseaza mult de tot ANTENA aia. Evil or Very Mad
Sus
mradval
Vizitator

MesajTrimis: Joi Mai 04, 2006 3:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Toate par bune si frumoase "pe dinafara"... Pe dinauntru insa, sunt muuuulte probleme.
Si in special cand tre sa dai ochii cu partea cea mai urata: serviciile de reparatii.
Sagemul inca nu a reusit sa abiliteze macar o singura fiema de gen pentru cel mai mic nivel de reparatii. Daca sunt probleme cu elemente de pe placa de baza, exista o singura modalitate de "reparat" - se schimba placa de baza defecta cu una noua. Atat.

Mai zicea cineva de fiabilitate...cam are dreptate.

Parere personala - nu investiti in Sagem. In + are si un mare "low price" la revanzare...
Sus
Drag

Data înscrierii: 20/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Mai 05, 2006 9:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu ma pricep eu prea mult la telefoane...insa simplu fapt ca cineva care nu e prea impatimit de mobile, nu a auzit preae mult de sagemuri si ce a auzit, nu a fost de bine...parerea mea ca producatorul asta nu e cine stie ce....si ar cam trebui, oarecum, evitat....
Sus
PussyCat

Data înscrierii: 22/Feb/2006

MesajTrimis: Mar Iul 11, 2006 8:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt curioasa, firma asta, SAGEM, va devenii vreodata competitiva ? Se va putea bate vreodata cu "granzii" sau va ramane o marca de duzina?, pt ca sincer mie mi-a placut mult modelul MY C 3B!
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 5:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

PussyCat a scris:
Sunt curioasa, firma asta, SAGEM, va devenii vreodata competitiva ? Se va putea bate vreodata cu "granzii" sau va ramane o marca de duzina?, pt ca sincer mie mi-a placut mult modelul MY C 3B!

Normal.. tre sa ii trezeasca cineva in domeniul telefoniei!!!!!!!!
ca in alte domenii ca de ex. statii.. sunt in top Cool
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sagem Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template