Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Vor mai exista peste ceva timp?
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alcatel
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
JerrY00

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Noi 02, 2006 9:47 am    Titlul subiectului: Vor mai exista peste ceva timp? Răspunde cu citat (quote)

Cei de la Alcatel au mai scos vreun model nou????Mie mi se pare ca merg in jos rau si nu vor mai rezista mult timp pe piata....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Dum Noi 05, 2006 10:12 am    Titlul subiectului: Re: Vor mai exista peste ceva timp? Răspunde cu citat (quote)

JerrY00 a scris:
Cei de la Alcatel au mai scos vreun model nou????Mie mi se pare ca merg in jos rau si nu vor mai rezista mult timp pe piata....

au mai scos , la noi in tara nu am mai vazut modele noi
priveste pe site :
http://www.infogsm.ro/brand-4-1-alcatel.html
Sus
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 10:31 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Or sa mearga pentru ca au telefoane ieftine si sunt destui romani care cauta ieftin!
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Lun Ian 29, 2007 8:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu zic ca o sa dispara curand de pe piata. chiar daca sunt ieftine, oamenii intreaba si ei de calitate, iar alcatel pierde aici !
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 3:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

in alte rari exista alcatel cu 3g , bluetooth, card.. simbian nu stiu..
tot ce iti trebe de la un telefon.

de preturi nu mai discutam ca sunt cele mai mici preturi la alcatel
Sus
J3N

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 3:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

poate ca sunt in alte tari, dar daca le aduci in Romania le poti folosi ? Trebuie decodate ?
Compaq

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 5:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
poate ca sunt in alte tari, dar daca le aduci in Romania le poti folosi ? Trebuie decodate ?

NORMAL. NICI NU STIU DE CE MAI INTREBI.
Sus
J3N

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 6:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai intrebam si eu...mare "chestie" daca am intrebat ? voiam sa stiu Razz
J3N

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 9:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cum sa fiu mai original ? Am intrebat daca se poate decoda daca se aduce din alta tara? Si omul respectiv mi-a raspuns ! Deci..cum sa fiu mai original ???
Compaq

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 2:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

AI DREPTATE SMARTUL Wink
Sus
J3N

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 2:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da mai, el tot timpul are dreptate ! Mai lasa critcile ...
Compaq

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 7:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

EU DOAR MI-AM SPUS PAREREA
Sus
J3N

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 7:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

altadata spuneti parerea , da nu impotriva mea !
Compaq

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 7:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
altadata spuneti parerea , da nu impotriva mea !

Smile) BAIETELULE E PAREREA MEA.. CA E IMPOTRIVA TA SAU NU. NU CONTEAZA.
Sus
J3N

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 7:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fie cum zici tu...
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alcatel Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template